جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

اکران های نوروزی 96

در عید نوروز چه فیلم هایی اکران میشود ؟

با نزدیک شدن به آخر سال و تب و تاب اکران های تازه ی سینمای ایران در سال جدید اسامی فیلم هایی که در متقاضی اکران در ایام نوروز می باشند نیز، منتشر شد.«گشت ۲»،«ماجرای نیمروز»،«هاری»،«یک روز بخصوص»،«رگ خواب»،«سه بیگانه»،«زرد» «فِراری»،«بدون تاریخ، بدون امضاء»،«آشوب»،«آباجان» و «کارگر ساده نیازمندیم» عناوین دوازده فیلمی هستند که پشت صف اکران نوروزی سبد گذاشته و به انتظار نشسته اند.

یک سری فیلم‌ها هم در فهرست ارائه شده بودند که از نظر شورا مباحثی دارند و قابل بررسی برای اکران نوروزی نبودند، با این حال حدود ۲۰ فیلم برای اکران نوروزی درخواست داده بودند که از این بین ۱۲ فیلم طبق نظر شورا و با حضور نمایندگان صنوف مشخص شدند همچنین سال آینده هم طبق سرگروه‌های سینمایی سال ۹۵ باشند که شامل سینماهای آزادی، کورش، زندگی، ماندانا، استقلال و آفریقا می‌شوند.

«ساعت ۵ عصر» نخستین ساخته ی سینمایی مهران مدیری و «نهنگ عنبر،سلکشن رویا» آخرین اثر سامان مقدم که هر دو جز غایبین بزرگ جشنواره امسال بودند در اکران نوروزی نیز حضور نخواهند داشت.

در نهایت می توان قاتل اهلی، آخرین ساخته ی پر حاشیه ی مسعود کیمیایی را به عنوان ضلع سوم غایبین بزرگ نوروز امسال معرفی کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
download udemy paid course for free
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به