جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
حسام منظور در فیلم مست عشق مولانا

فیلم مست عشق نباید اکران شود، همه چیز درباره فیلم مولانا و شمس

تهیه‌کننده ایرانی فیلم مست عشق با انتشار بیانیه‌ای، ضمن محترم شمردن حقوق شریک ترکیه‌ای این پروژه، نسبت به هرگونه دخل و تصرف غیرقانونی و غیر حرفه‌ای در آن هشدار داد و تاکید کرد اکران غیرقانونی فیلم مست عشق تبعات سنگینی در پی خواهد داشت.

خبری مبنی بر پخش جهانی فیلم مولانا و شمس در آذر ماه و هم‌زمان با هفته مولانا و نیز آماده سازی یک سریال 8 قسمتی از آن منتشر شد که این خبر واکنش حسن فتحی، یکی از نویسندگان و کارگردان این فیلم و فرهاد توحیدی دیگر نویسنده این پروژه را در پی داشت که هر دو این خبر را تکذیب کردند و توحیدی هم اعلام کرد که پیگیری‌های حقوقی از سوی سرمایه‌گذار ایرانی این فیلم آغاز شده و در صورت نیاز از وزارت امور خارجه هم یاری گرفته می ‌شود.

پس از انتشار این خبر، مهران برومند تهیه کننده ایرانی پروژه مست عشق با انتشار بیانیه‌ای، ضمن قدردانی از تلاش‌های حسن فتحی، کارگردان این پروژه و دیگر اعضای گروه سازنده، توضیحاتی درباره روند فیلمبرداری این اثر ارایه و تاکید کرد هرگونه اختلاف حقوقی در بخش سرمایه به ما اجازه نخواهد داد که هر عمل غیر حرفه‌ای دیگری چون گروگانگیری تصاویر و توقف بخش تدوین و از آن بدتر دست بردن به تدوین بدون نظارت و نظر کارگردان اثر بپردازیم.

چرا فیلم مست عشق اکران نشد؟

علت اکران نشدن فیلم مست عشق، تاخیر افتادن فیلمبرداری سکانس های باقبمانده علاوه بر اختلافات مالی بین سرمایه گذار ایرانی و ترکیه ای، شیوع بیماری کرونا نیز بسیار موثر بوده است، البته که کرونا باعث به تاخیر افتادن پروژه سریال های ایرانی مانند سریال قورباغه شده بود که باعث شد با تاخیر 3 ماه سرانجام در آذر ماه منتشر شود، لذا برای دانلود سریال قورباغه میتوانید به صفحه اختصاصی این سریال مراجعه نمایید.

دانلود فیلم مست عشق پارسا پیروزفر در نقش مولانا

تا زمان فیلمبرداری ۸ سکانس بافیمانده ، که سازندگان ایرانی فیلم به جهت حفظ کیفیت اثر مصر هستند، هرگونه دخل و تصرف در تدوین و امور فنی فیلم بدون اطلاع و هماهنگی و اجازه از کارگردان و تهیه کننده و سرمایه گذار ایرانی فیلم فاقد وجاهت اخلاقی و حرفه ای و واجد پیگرد قانونی است.

داستان فیلم سینمایی مست عشق شهاب حسینی

فیلم ایرانی مست عشق روایتگر داستان زندگی مولانا و شمس تبریزی است که در نوع خود داستان خاصی است، زمانی که مولانا حدودا 38 ساله بود با شمس تبریزی ملاقات کرد و شیفته او شد. مولانا از آن زمان طبعش در شعر و شاعری شکوفا شد و به سرودن اشعار پرشور عرفانی روی آورد. کسی نمی‌داند شمس تبریزی به مولانا چه گفت و چه آموخت که این گونه دگرگونش کرد. مریدان مولانا به شمس حسادت می‌کردند و به همین دلیل او در نهایت قونیه را ترک کرد.

بازیگران فیلم شمس و مولانا در ترکیه

از بازیگرانی که تا به حال برای این فیلم سینمایی در حال افا نقش هستند میتوان به پارسا پیروزفر (مولانا) ، شهاب حسینی (شمس تبریزی) ، هانده ارچل کیمیا (دختر مولانا)، بوراک توزکوپاران (سلطان ولد) ، بوران کوزوم (علاءالدین) ، سلما ارگچ (همسر مولانا) ، حسام منظور (حسام الدین چلبی) ، بنسو سورال (مریم) ، ابراهیم چکلیکول (اسکندر) اشاره کرد که پس از انتشار میتوانید از طریق واریته دانلود کنید و به صورت قانونی تماشا کنید.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات