جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
علی نصیریان بیماری ویروس کرونا

روایت متفاوت علی نصیریان از وجود ویروس کرونا

علی نصیریان که مهمان برنامه فرش بنفشه رادیو ایران بود، درباره شرایط این روزها با وجود ویروس کرونا اظهار کرد: کرونا یک تجربه خیلی خوب بود تا تذکر و هشداری به انسان بدهد که این همه اِهِن و تُلُپ دارد، با این همه فناوری و اقتصاد و پول و زور و اسلحه‌های مدرن در مقابل یک ویروس از پا درمی‌آید و نمی‌داند چه کند.

این همه غرور و فخرفروشی و زورگویی و کشتن همدیگر چه لزومی دارد؟ اکنون بشر در موقعیتی است که باید به یک همگرایی، همبستگی و دوستی برسد. تمام ملت‌ها باید از دشمنی، درگیری و خصومت دوری کنند. این یک هشدار برای ما است. ممکن است خود کره زمین هم مطمئن نباشد که چه اتفاقی خواهد افتاد. اصلا با کارهایی که بشر با کره زمین کرده انتهای کار نامعلوم است.

در واریته بخوانید: دانلود سریال قورباغه هومن سیدی

بازیگر پیشکسوت در پاسخ به اینکه آیا پس از اتمام ماجرای کرونا، عبرتی که باید از آن بگیریم یادمان می‌ماند، تاکید کرد: اشکال کار ما همین است. بشر فراموشکار است، همانطور که مرگ را فراموش می‌کند. همسرش، پدرش را در گور می‌گذارد و می‌بیند اما باز هم سر خانه اول برمی گردد.

علی نصیریان در ادامه افزود: انسان‌ها با یکدیگر هم درد شده اند. همه می‌خواهیم زنده باشیم و نمیریم. همه از این ویروس لطمه می‌خورند و این باید برای ما آموزنده باشد، روسیه به آمریکا وسائل بهداشتی می‌فرستد یا امریکا می‌خواهد برای ایران وسایل بفرستد و این نباید فقط در این زمان باشد.

او ضمن اشاره به ایثار و از جان گذشتگی کادر پزشکی در مقابله با ویروس کرونا، با مردم کشور خود نیز ابراز همدردی کرد: می‌خواهم با این ملت نازنین و عزیزی که این همه صدمه خوردند همدردی کنم. مردمی که با مسائل اقتصادی، گرانی، کمبودها و نقصان‌هایی که بوده دست و پنجه نرم کرده.اند. این مرض هم که آمده با از دست دادن کار و خانه نشینی مواجه شده و دارند تحمل می‌کنند. من به این انسان‌ها تعظیم و با آنها همدردی می‌کنم. این انسان‌ها را ستایش می‌کنم که با کمال محبت، انسانیت و درک در منزل می‌مانند تا جلوی انتشار این ویروس را بگیرند.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات