جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
انصراف فیلم رحمان 1400

4 دقیقه از نسخه قانونی رحمان 1400 سانسور شده است

روز گذشته نسخه قانونی فیلم رحمان 1400 پس از مشکلات فراوان و توقیف های پی در پی این فیلم روانه شبکه نمایش خانگی شد.

نیستم» و «آینه بغل» که در سومین تجریه سینمای طنز خود به سراغ فیلم رحمان 1400 با بازی محمدرضا گلزار، سعید آقاخانی، یکتا ناصر، ساره بیات، مهران مدیری و بهرام افشاری رفت، به دلیل شرایط بحرانی این روزها تصمیم به انتشار آنلاین «رحمان ۱۴۰۰» گرفته است.

این فیلم در نوروز ۱۳۹۸ اکران شد و در حالی که با استقبال خوب مخاطبان در گیشه مواجه شده بود، به دلیل برخی حواشی تنها یک ماه روی پرده نقره ای را دید. بعد از آن توقیف شد تا جایی که حتی اجازه انتشار نسخه نمایش خانگی هم پیدا نکرد و البته چندماه بعد به صورت غیرقانونی سر از اینترنت درآورد. .
منوجهر هادی به بهانه انتشار «رحمان ۱۴۰۰» گفت‌وگویی با ایرنا داشته و از سانسور ۴ دقیقه‌ای این فیلم گفته است.

کارگردان سریال عاشقانه 2 در مورد میزان سانسور نسخه اکران آنلاین «رحمان ۱۴۰۰»، توضیح داد: اکثرا سکانس‌های سانسوری مربوط به صحنه‌های کمدی و شوخی‏‌های است که منجر به خنده شده البته با کمی تغییر تلاش کردیم از مفرح بودن فیلم کم نشود. وی درباره میزان زمان فیلمی که جمعه آنلاین پخش خواهد شد در مقایسه با نسخه اولیه نیز گفت: تقریبا ۴ دقیقه از فیلم سانسور شده است که تقسیم شده در ۱۰۷ دقیقه فیلم؛ و درواقع این نسخه جدید را برای پخش در وی‌اودی‌ها از جمله فیلیمو آماده کردیم.

هادی همچنین درباره این اقدام ارشاد و انتشار «رحمان ۱۴۰۰» در شبکه نمایش خانگی اظهار کرد: در شرایط موجود و حضور ویروس کرونا، این اقدام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ایجاد شادی بین مردم مثبت بوده است و از آنها ممنونیم که حداقل دیدن این فیلم در خانه‏ ها باعث شادی و نشاط برای مردم می‏‌شود؛ امیدوارم مردم فیلم را از طریق وی‌او‌دی ها ببینند و در این لحظات غمگین این فیلم بتواند شادی و لبخند را روی لب آنها بیاورد. او همچنین از مردم خواسته تا با تماشا از طریق پلتفرم‌های آنلاین از این فیلم که قبلا نسخه غیرقانونی آن لو رفته بود حمایت کنند.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات