جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
سریال آقازاده کی پخش میشود

ویروس کرونا چه فیلم هایی را توقیف کرده است

ویروس کرونا که این روزهای بلای جان اکثر کشورهاست و جان هزاران نفر از انسان های بی گناه را در سرتاسر جهان گرفته این روزها نیز با ورود به ایران در بسیاری از مشاغل وقفه ایجاد کرده است.

همچون بسیاری از مشاغل، شیوع ویروس کرونا سینما را هم تحت تاثیر خود قرار داده است. چند روز پیش خانه سینما با انتشار اطلاعیه ای پیشنهاد داد که برای حفظ سلامت سینماگران برای چند روز فیلمبرداری فیلم های سینمایی متوقف شود. البته سینماگران پیش از این اطلاعیه خود نیز دست به کار شده بودند و کارها را تعطیل کرده بودند.

کرونا با علائمی شبیه به سرماخوردگی مانند آبریزش بینی، سرفه، عطسه، لرزش دستان، گلودرد، معمولا سردرد و تب باعث ایجاد عفونت و مشکلات خفیف تا متوسط در دستگاه تنفسی و ریوی می‌شود، اگر علاقمند داشتن اطلاعات بیشتر از علائم ویروس کرونا هستید پیشنهاد میکنیم صفحه آن در واریته را دنبال کنید.

از فیلم های سینمایی که فیلمبرداری شان را تعطیل کردند می توان به «روشن» اشاره کرد که با تصمیم جمعی گروه فیلمبرداری اش متوقف شد.

این فیلم سینمایی که کارگردانی اش را روح الله حجازی برعهده دارد و رضا عطاران، سارا بهرامی و سیامک انصاری نقش های اصلی آن را ایفا می کنند قرار بود با برنامه ریزی های انجام شده فیلمبرداری اش تا پایان سال به پایان برسد اما با صلاحدید کارگردان فیلمبرداری برای چند روز متوقف شده است.

سریال آقازاده به تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی هم دیگر پروژه ای است که برای سلامتی عوامل تصویربرداری آن تعطیل شده است.

همچنین فیلم سینمایی «چپ راست مستقیم» به کارگردانی حامد محمدی با بازی رامبد جوان و پیمان قاسم خانی که پیش از این «اکسیدان» و «چهارانگشت» را جلوی دوربین برده بود از جمله فیلم هایی است که ضبط آن با شیوع ویروس کرونا متوقف شده است.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات