جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
سریال قورباغه کی پخش میشود و

پشت صحنه سریال قورباغه به روایت تصویر

نوید محمدزاده تصویری از خودش پشت صحنه سریال قورباغه کنار هومن سیدی، صابر ابر و پیمان شادمانفر فیلمبردار در اینستاگرام منتشر کرد.

سریال قورباغه جدیدترین ساخته شبکه نمایش خانگی است که با خبر عجیب حضور مهران غفوریان در قورباغه به کارگردانی هومن سیدی در شبکه نمایش خانگی عرضه خواهد شد. نوید محمدزاده و صابر ابر در این سریال که فضایی متفاوت دارد بازی کرده‌اند.

محمدزاده پیش از این در فیلم مغزهای کوچک زنگ‌ زده سابقه همکاری با هومن سیدی را دارد.

هومن سیدی، نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، نوید پورفرج و هومن سیدی به عنوان بازیگران این سریال معرفی شده اند همچنین پیمان شادمانفر فیلمردار سریال «قورباغه» است.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های نمایش خانگی ایران که از آن چشم بر نخواهید داشت

در خلاصه داستان قورباغه آمده: دنیا براى من جاى کوچیکىِ. بعضى اوقات فکر مى‌کنم دارم خفه مى‌شم. احساس مى‌کنم همه جا بسته است و من نمى‌تونم نفس بکشم

پیش از این خبر ساخت فیلم سینمایی «جنگ جهانی سوم» از این کارگردان اعلام شده بود که پس از این سریال ساخته خواهد شد.
سریال قورباغه مجموعه ای است که با پروداکشن بسیار ویژه تولید می شود و مانند سایر کارهای سیدی، دنیای جدیدی را پیش چشم مخاطب ترسیم می کند و نقش آفرینی نوید محمد زاده در آن با توجه به پتانسیل این بازیگر این دنیای جدید را به یادماندنی تر خواهد کرد.

زوج هومن سیدی و نوید محمدزاده در سال های اخیر باعث به وجود آمدن آثار پر مخاطبی از جمله فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده شده است.(شما میتوانید برای دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده به صفحه این فیلم در واریته مراجعه نمایید.)

جدیدترین تصاویر از پشت صحنه سریال قورباغه به زودی در همین صفحه منتشر خواهد شد.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات