جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
سینا مهراد در سریال آقازاده

جدیدترین تصویر از سینا مهراد در سریال آقازاده

فیلمبرداری سریال شبکه نمایش خانگی «آقازاده» به تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی این روزها در مشهد در حال پیگیری است.

امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، جمشید هاشم پور، سینا مهراد، دیبا زاهدی، سامیه لک، مسعود فروتن و امین حیایی با حضور کامبیز دیرباز و هنرمندی نیکی کریمی بازیگران این سریال هستند.

پیش از این حامد عنقا درباره این سریال گفته بود: «ما «آقازاده» را فقط برای سرگرمی مردم نمی سازیم تا تنها در سبد تفریحات و اوقات فراغت آنها قرار بگیرد. حتی سریالی نمی سازیم که بتوان بعد از دیدن آن به راحتی خوابید، بلکه «آقازاده» را می سازیم تا بسیاری را بی خواب کنیم و مخاطبانمان را به جنبه های مختلف مسائل اجتماعی به فکر بیندازیم»

سریال آقازاده برای پخش در شبکه نمایش خانگی آماده می شود.

سریال آقازاده کی پخش میشود

این سریال قصه‌ای پرالتهاب و جذاب را روایت می‌کند که نام شخصیت اصلی آن حامد و حرفه او دادیاری است.
اینطور که از نام سریال و این توضیح رجبی‌فروتن برمی‌آید احتمالا با یک سریال با موضوعی اجتماعی و کنایه‌های روز ، یا شاید با یک عاشقانه متفاوت روبه‌رو خواهیم شد. سینا مهراد در سریال آقازاده دومین همکاری این بازیگر با تهیه کننده سریال پدر است.

تهیه کننده این سریال قصد دارد این بار نیز همانند سریال «پدر» از یک چهره ناشناس برای ایفای نقش اول زن خود استفاده کند، هنوز زمان دقیقی برای پروانه پخش آخرین اثر حامد عنقا منتشر نشده است.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات