جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
عکس رعنا آزادی‌ ور در سریال جیران

رعنا آزادی ور به سریال جیران پیوست

پس از حضور پری ناز ایزدیار، رعنا آزادی ور دومین بازیگری است که حضورش در سریال جیران قطعی شده است.

فیلمنامه این سریال تاریخی را احسان جوانمرد و حسن فتحی نوشته‌اند که با کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه ساخته خواهد شد.

پیش‌تولید، ساخت و انتخاب لوکیشن های جیران در تهران آغاز شده است و به زودی عوامل و سایر بازیگران این سریال معرفی خواهند شد، از آثار ثبت شده از کارنامه هنری رعنا آزادی میتوان به فیلم لونه زنبور ،سونامی، خماری، چهارراه استانبول، درباره الی، مارمولک و … اشاره کرد.

رعنا آزادی ور به همراه گلشیفته فراهانی در فیلم درباره الی نقش همسر یکی از زوج‌های جوان فیلم را بازی می‌کند که در داستان سه روزه سفر این زوج‌ها به شمال درگیر است و با بازی در این نقش در سیر داستان هم پای سایر شخصیت‌های داستان با اتفاقات روبرو می‌شود.

در خلاصه داستان سریال جیران آمده است:
«زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌خواهد. قلعه‌ای می‌خواهد که جان‌ پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه‌جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد …»

پیش از انتخاب رعنا آزادی ور به عنوان دومین بازیگر این مجموعه پریناز ایزدیار در سریال جیران برای ایفای نقش انتخاب شده بود.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات