جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
پریناز ایزدیار در سریال جیران

پریناز ایزدیار به سریال جیران پیوست

فیلمنامه این سریال تاریخی را احسان جوانمرد و حسن فتحی نوشته‌اند و با کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه ساخته خواهد شد.

پیش‌تولید، ساخت و انتخاب لوکیشن های سریال جیران در تهران آغاز شده است و بزودی دیگر عوامل و بازیگران این سریال معرفی خواهند شد.

پریناز ایزدیار سریال جیران دومین حضور او در سریال های حسن فتحی است، ایزدیار پیش از این در سریال شهرزاد با هم همکاری کرده بود که مورد قبول علاقمندان به سریال ایرانی نمایش خانگی قرار گرفت، البته نکته قابل توجه برای پریناز ایزدیار حضور او در فیلم سینمایی سرخ پوست است که توانست خوش بدرخشد و اثر هنری دیگری را در پرونده خود درج نماید.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌خواهد. قلعه‌ای می‌خواهد که جان‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه‌جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد …»

حسن فتحی که یکی از کارگردان‌های مهم در عرصه سریال سازی در دو دهه گذشته سیما به حساب می‌آید با علاقه وافر خود به فرهنگ معاصر نشان داده‌است که می‌توان سریال‌های پر مخاطب را در سبک و سیاق متفاوت بر صفحه جادویی تلویزیون در حالی منعکس نمود که مخاطب با کاراکترهای داستان همدلی قابل قبولی نشان دهد.

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره سریال جریان در سایت واریته برای علاقمندان به سریال جدید ایرانی پخش خانگی منتشر خواهد شد.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات