جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
سریال کرگدن تازه ترین سریال شبکه نمایش خانگی

سریال کرگدن به نیمه رسید

«کرگدن» تازه ترین سریال شبکه نمایش خانگی به کارگردانی کیارش اسدی زاده و تهیه کنندگی صادق یاری به نیمه راه رسید.

سریال کرگدن به نویسندگی مشترک مهرداد کورش نیا و علی اصغری اثری پر بازیگر است که در ژانر اجتماعی و اکشن به شبکه نمایش خانگی خواهد آمد و انظار می رود که سریالی متفاوت را شاهد باشیم.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: ۵ جوان، به واسطه مهارت هایشان وارد چالش کرگدن می شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست ، فارغ از اینکه چالش کرگدن از طرف یک مافیای بزرگ و پر قدرت طراحی شده است و ماجراهای غیر قابل پیش بینی را رقم می زنند.

بازیگران سریال کرگدن به ترتیب حروف الفبا عبارتند از:
مجید آقاکریمی، محمد امین، سارا بهرامى، ستاره پسیانى، پانته آ پناهى ها، شراره دولت آبادى، پوریا رحیمى سام، مصطفى زمانى، هدى زین العابدین، کاظم سیاحى، بانیپال شومون، نادر فلاح، معصومه قاسمى پور، الهام کردا و مهدی کوشکی هستند.

این دومین همکاری مصطفی زمانی و ستاره پسیانی در شبکه نمایش خانگی است، آنها پیش از این مجموعه در سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی با هم همکاری کرده اند که 25 قسمت از این سریال تاکنون منتشر شده و 5 قسمت باقی مانده هر هفته سه شنبه منتشر خواهد شد.

پیش بینی می شود پخش این سریال اوایل پاییز همزان با سریال مانکن آغاز شود و سپیده عبدالوهاب تدوین «کرگدن» را هم زمان با تولید آغاز کرده است، مجری طرح این پروژه مهدی یاری است و کرگدن تازه ترین سریال شبکه نمایش خانگی توسط موسسه سرو رسانه پارسیان توزیع خواهد شد.

پیش از این از موسسه سرو رسانه پارسیان سریال ممنوعه با بازی میلاد کی مرام، بهاره افشاری و … منتشر شده بود که توانست مخاطبین زیادی را به خود جذب نماید.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات