جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
تهیه‌کننده شهرزاد زندان

تهیه‌کننده شهرزاد به زندان و شلاق محکوم شد

هادی رضوی تهیه‌کننده شهرزاد به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور به ۲۰ سال حبس محکوم شد.

به گزارش واریته، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در هفتمین نشست خبری خود که در محل دادگستری کل استان تهران، درباره پرونده‌های پرحاشیه و جنجالی هادی رضوی و محمدعلی نجفی خبر داد.

اسماعیلی گفت: رای پرونده قتل پرونده میترا استاد صادر شده است. در کیفرخواست سه عنوان اتهامی عنوان شده بود: قتل عمد، ایراد صدمه غیرموثر در قتل و نگهداری اسلحه غیرمجاز. دادگاه قتل عمد را محرز دانسته است و حکم به قصاص صادر کرده است. در ارتباط با صدمه غیرموثر در قتل دادگاه رای برائت صادر کرد. در ارتباط با نگهداری اسلحه غیرمجاز به دو سال حبس محکوم شدند.حکم غیرقطعی و قابل فرجام‌خواهی در دیوان عالی کشور است.

سخنگوی قوه قضاییه بیان کرد: در پرونده‌ای که در تهران داشتیم، هادی رضوی به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور به ۲۰ سال حبس، رد مال، ۷۴ ضربه شلاق و محرومیت از خدمات دولتی و همدست وی احسان دلاویز به جرم معاونت در اخلال در نظام اقتصادی به ۱۰ سال حبس محکوم شده اند.

شرکت تصویر گستر پاسارگاد که ریاست هیئت مدیره آن را سید محمد امامی بر عهده داشت، از شرکت‌هایی است که با سید محمد هادی رضوی در ارتباط بوده و وی در راستای همراهی با این مؤسسه در فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی سرمایه‌گذاری یا تهیه کنندگی را بر عهده داشته‌است که فیلم‌های ابراهیم حاتمی کیا و سریال شهرزاد و شاهگوش از این جمله هستند.

یادآور می شود؛ هادی رضوی، یکی از تهیه‌کنندگان سریال «شهرزاد» و داماد محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی است. او متهم به مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور شده بود. گفته شده بود او با هدف خارج کردن حدود ۱۰۷ میلیارد تومان از بانک سرمایه بدون تودیع وثیقه به مدیران این بانک رشوه پرداخت کرده است.

ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات