جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
فیلم سامورایی در برلین

دانلود فیلم سامورایی در برلین ، یک کمدی پرهیاهو

فیلم سامورایی در برلین یکی از فیلم‌های کمدی ماه‌های اخیر است که از زمان اکران تا امروز توانسته جایگاه نسبتا خوبی را نسبتا به سایر فیلم‌های همسان خود به دست آورد، سینمای کمدی این روزها پرفروش‌ترین سانس‌های سالن‌های سینما را به خود اختصاص داده‌اند.

قصه‌ی فیلم سامورایی در برلین قصه‌ی کمدی‌های پر اتفاق و سراسر فراز و نشیب است. داستان ماجراهای پشت سر هم که پیش روی شخصیت‌های اصلی داستان قرار می‌گیرد و آن‌ها ناچارند برای همراه نگه داشتن مخاطب تا پایان داستان، این ماجراها را با چاشنی شوخ طبعی ترکیب کنند.

این فیلم در سال 1397 فیلمبرداری شده و از اواخر اردیبهشت در سینماهای کشور در حال اکران است و سپس می‌توانید آن را از سایت واریته تماشا کنید. پیش بینی‌ها پیش از اکران این فیلم حاکی از این بود که منتقدان امید چندانی به فروش آن ندارند. اما فروش هفته‌ی اول این فیلم نشان داد که مخاطب از این فیلم بیشتر از کمدی‌های دیگر در حال اکران استقبال کرده است.

اوج و فرود یک روایت پراتفاق

داستان فیلم روایت زندگی یک باند سه نفره است که وظیفه‌ی خلاف‌های کوچک را به عهده دارند. پاس کردن چک‌های بی محل و دریافت طلب‌ها از مهم‌ترین وظیفه‌های این گروه است. اوج این داستان پر اتفاق از آنجایی آغاز می‌شود که این سه نفر پروژه‌ای متفاوت‌تر از همیشه را می‌پذیرند که در جریان آن مجبورند برای بازپس گیری یک قطعه زمین به برلین سفر کنند.

بسیاری از منتقدان این فیلم را محصولی بدون قصه و تنها یک کمدی معمولی بدون ارزش هنری می‌دانند. اما فارغ از این نقدها بهتر است بدانید که اگرچه در بعضی از بخش‌های فیلم، دیالوگ‌ها به سمت شوخی‌های نامناسب می‌رود، اما فیلم سامورایی در برلین به هیچ وجه از این دست شوخی‌ها برای تمام لحظات فیلم استفاده نمی‌کند و این ویژگی را می‌توان وجه تمایز آن با کمدی‌های امروزی سینمای ایران دانست.

ستاره‌های کم سو

حمید فرخ‌نژاد یکی از سه شخصیت اصلی فیلم است که در گذشته نیز نقش‌هایی از این قبیل را در کارنامه‌ی کاری خود دارد و ممکن است ابتدا با دیدن آن به یاد فیلم گشت ارشاد بیفتید، اما توانسته شخصیت جمشید سامورایی را متفاوت‌تر از هرآنچه در ذهن بیننده است ارائه کند. به علاوه گریم متفاوت او کاملا با نقش هماهنگ شده و شخصیتی نسبتا قوی‌تر از سایر بازیگران را به مخاطبان نشان می‌دهد. امیر مهدی ژوله و میر طاهر مظلومی دیگر اعضای این گروه هستند که البته به اندازه‌ی فرخ‌نژاد در ارائه‌ی یک نقش پخته موفق نیستند. هومن حاجی عبداللهی ، میترا حجار و سامان صفار از دیگر بازیگران فیلم سامورایی در برلین هستند. همچنین مهدی نادری کارگردانی این اثر را به عهده دارد و ابوالفضل صفاری نیز تهیه کننده‌ی این فیلم شلوغ و پر هیاهو است؛ فیلمی که اگرچه انتقادات بسیاری به آن شده است، اما تماشای آن با زمینه‌ی کمدی می‌تواند لحظاتی شما را سرگرم کند.

 

 

لینک های دانلود به زودی جایگزین خواهند شد.

 

دانلود سامورایی در برلین با لینک مستقیم

  •  دانلود سامورایی در برلین با لینک مستقیم کیفیت BLURAY
  •  دانلود سامورایی در برلین با لینک مستقیم کیفیت 1080HQ
  •  دانلود سامورایی در برلین با لینک مستقیم کیفیت 1080P
  •  دانلود سامورایی در برلین با لینک مستقیم کیفیت 720P
  •  دانلود سامورایی در برلین با لینک مستقیم کیفیت 480P

 

بیشتر بخوانید

دانلود سریال دل

دانلود سریال مانکن

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه

 

ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات