جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال ممنوعه
تبلیغات
لوریس چکناواریان

«لوریس چکناواریان»، کتاب «خرستان» را منتشر کرد

واریته: «لوریس هایکازی چکناواریان »، رهبر ارکستر ایرانی، که فعالیت های بسیار زیادی در عرصه موسیقی داشته است، اینبار کتاب طنزی با عنوان «خرستان» که  شامل مجموعه ای از داستان های کوتاه طنز می باشد رونمایی و منتشر کرد.

چکناواریان که فردی شوخ طبع می باشد، در این کتاب داستان کشوری از مجموعه خران را نوشته است.همچنین قرار است داستان های کتاب دوبله شود و به صورت گویا درآید.

گفتنی است معرفی و جشن امضای این کتاب ۱۶۸ صفحه ای، شنبه ۲۱ اسفند ،ساعت ۱۷،با حضور« اکبر عالمی» و« یارتا یاران» و حضور ویژه « محمود دولت آبادی» در «کافه کتاب» شهر کتاب مرکزی برگزار خواهد شد.

لوریس هایکازی چکناواریان (Լորիս Հայկազի Ճգնավորյան) متولد ۲۱ مهر ۱۳۱۶ در بروجرد آهنگساز و رهبر ارکستر ایرانی ارمنی‌تبار است. او یکی از چهره‌های شناخته‌شده فرهنگی ایران و ارمنستان است که توانسته ارکسترهای مختلفی را در در نقاط جهان از جمله اتریش، بریتانیا، آمریکا، کانادا، فنلاند، ارمنستان، تایلند رهبری کند.

ساخته‌های چکناواریان توسط گروه ارکسترهای مختلفی مانند ارکستر سمفونیک لندن، ارکستر فیلارمونیک لندن، ارکستر هال، ارکستر فیلارمونیک هلسینکی، ارکستر سمفونیک هلسینکی، ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر سمفونیک نیویورک اجرا شده‌اند.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به