جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا
پوستر نمایش کرونوس

پوستر نمایش کرونوس رونمایی شد

پوستر نمایش کرونوس به نویسندگی و کارگردانی «علی صفری» و با طرحی از «امین قنبری» رونمایی شد.

به گزارش واریته به نقل از روابط عمومی گروه تئاتر سه گانه، حسین منفرد، کوروش شاهونه، میلاد آریافر، ابراهیم ناییج، علیرضا گلدهی، امیرعلی گودرزی و رها حاجی زینل بازیگرانی هستند که در نمایش کرونوس به ایفای نقش خواهند پرداخت.

حسین منفرد، ابراهیم ناییج و میلاد آریافر پیش از سابقه همکاری در دو نمایش “این یک پیپ نیست” و “بی پدر” را در کارنامه دارد، کوروش شاهونه نیز علاوه بر همکاری با این بازیگران در نمایش بی پدر به تازگی نمایش “چاروسی” را روی صحنه داشته است.

علیرضا گلدهی دیگر بازیگر این نمایش نیز علاوه بر حضور در نمایش بی پدر در نمایش “در بارانداز” همبازی حسین منفرد بوده است. امیرعلی گودرزی دیگر بازیگر این اثر به تازگی نمایش شکستگی را روی صحنه داشته است.

همچنین رها حاجی زینل تنها بازیگر دختر این نمایش در آثاری همچون آشویتس زنان، هجوم، مربع و آثار سینمایی همچون خفه گی به ایفای نقش پرداخته است.

کرونوس روایتی از پیچیدگی زمان و تلاش انسان برای بقا در سال ۳ هزار میلادی است، این نمایش تجربه تازه صفری پس از آثاری همچون آشویتس زنان، هجوم، آخرین نبرد و مربع به عنوان نویسنده و کارگردان است.

این نمایش ۱۹ خرداد ماه تا ۱۹ تیر ماه سال جاری در عمارت نمایشی نوفل لوشاتو روی صحنه خواهد رفت، علاقمندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه نمایند.

دسته ها:
برچسب ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به