جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.

آلبومی فرهنگی هنری با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی وارد بازار میشود

مدیر مؤسسه فرهنگی هنری کساء از تولید دو مجموعه موسیقایی متفاوت با موضوع انقلاب اسلامی ایران و امام راحل توسط مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی خبر داد.

به گزارش واریته محسن طهرانی مدیر مؤسسه فرهنگی هنری کساء درباره تازه‌ ترین فعالیت‌های این موسسه توضیح داد: طبق برنامه‌ ریزی‌های انجام گرفته، یک آلبوم موسیقی با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی با نام روح الله تا پیش از خرداد ماه سال جاری به سفارش مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی و با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری کساء منتشر می‌شود. در این آلبوم که همراه آن چند موزیک ویدئو نیز تولیدشده چهار اثر موسیقایی با حضور خوانندگان جوان و شناخته شده کشورمان تولید شده که فکر می‌کنم با توجه به موضوع و محتوا هر یک از قطعات می‌تواند در برگیرنده نکات متفاوت و جالب توجهی برای مخاطبان باشد.

طهرانی در معرفی این آثار گفت: زورق آفتاب با شعر حجت‌ الاسلام علی کمساری با آهنگسازی احسان کاویانی و خوانندگی حمید غلامعلی صبح تبسم با شعر امیر مرزبان، آهنگسازی آرش منصوری و خوانندگی حمید غلامعلی، از یاد تو با شعری از سید حسین متولیان، آهنگسازی وحید اختری و خوانندگی کسری جوادی و پیر میکده با شعری از سیده فاطمه سادات موسوی، آهنگسازی وحید اختری و خوانندگی امیر حسین مدرس آثاری هستند که برای این آلبوم در نظر گرفته شده‌اند.

وی درباره ویژگی‌ های آلبوم بیان کرد: این آثار صرفاً رویکرد تبلیغی نسبت به زندگی ارزشمند امام خمینی نخواهد داشت. آنچه مورد نظر ما برای تولید این آثار بوده ترسیم بیشتر دیدگاه امام راحل در توسعه انقلاب و فضای گفتمان انقلاب اسلامی است. در این راه حضور سید حسین متولیان به عنوان ناظر پروژه و سایر دوستان هنرمند دربرگیرنده مشاوره‌ های بسیار خوبی بود که به اعتقاد من آلبوم را تبدیل به یک اثر فاخر کرده است و امیدوارم بتواند مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات