جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
برنامه ماه عسل احسان علیخانی از شبکه سه حذف شد

برنامه ماه عسل احسان علیخانی از شبکه سه حذف شد

برنامه ماه عسل احسان علیخانی ویژه قبل از افطار شبکه سه بصورت کاملا ناگهانی از شبکه سه سیما حذف و قرار است برنامه ای به نام ماه ماه با اجرای بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ جایگزین آن شود.

به گزارش واریته شبکه سه سیما برنامه‌ ای را با عنوان ماه ماه و اجرای بنیامین بهادری خواننده پاپ کشور جایگزین برنامه ماه عسل احسان علیخانی که هر سال پیش از افطار روانه آنتن می‌شد کرده است. این برنامه قرار است ساعتی پیش از اذان مغرب روزه داران را همراهی کند.

بیدون شک رویکردی که جدیدا صدا و سیما در پیش گرفته و آن سپردن اجرای برنامه های مختلف در ساعات پر مخاطب به چهره های محبوب و سلبریتی های پرطرفدار میباشد ایده ای است منطقی در جهت بالا بردن حجم مخاطبان رسانه ملی، به خصوص اینکه اسپانسرها هم خواستار این مساله هستند و حتی پیگیر هستند که چه کسی با چه تعداد فالور قرار است مجری برنامه باشد اما این نباید شرط اسپانسر ها باشد و کم کم سلیقه مدیران تلویزیون را تحت تاثیر قرار دهد.

توافق با بنیامین بهادری مدتی قبل بدون سر و صدا صورت گرفته و اخبار اخیر بر خلاف میل مدیران شبکه سه منتشر شده است. همچنین سید علی احمدی تهیه کننده خندوانه نیز عهده دار تهیه کنندگی برنامه پیش از افطار شبکه سه در ماه مبارک رمضان میباشد.

در نتیجه این تصمیمات صدا و سیما به خصوص درمورد برنامه تخصصی قبل از افطار باید گفت عملا حوزه اجرا در رسانه ملی به ورطه فراموشی سپرده خواهد شد چرا که مجریان مختلف هیچ شانسی برای اجرای برنامه های خاص و ویژه تلویزونی ندارند و این روزها سلبریتی ها هستند که دل مدیران تلویزیون را برده اند و بهانه ای هستند برای تزریق پول به رسانه ای که امروزه دغدغه های اقتصادی اش تمرکز را از مدیرانش گرفته است.

ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات