جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا
سری سوم سریال ستایش در تابستان پخش خواهد شد

سری سوم سریال ستایش در تابستان پخش خواهد شد

فیلمبرداری فصل سوم سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌ کنندگی آرمان زرین‌ کوب در بندر عباس به پایان رسید و احتمال زیاد در تابستان روی آنتن شبکه سه میرود.

به گزارش واریته تدوین مجموعه تلویزیونی ۳۰ قسمتی سری سوم ستایش به کارگردانی سعید سلطانی به پایان رسید و به احتمال فراوان یکی از گزینه‌های اصلی پخش تابستانی شبکه سه سیما است و تهران و شمال از دیگر لوکیشن‌هایاین سریال بودند.

در فصل های پیشین ستایش ذهنمان را به بسیاری از رمان‌ های عامه‌ پسند ایرانی متبادر می‌کرد. حجم غمی که ستایش در طول قصه با آن مواجه می‌شود مثل فوت برادر، فوت همسر، فوت پدر و غیره به جرات از خیلی از مجموعه‌های تلویزیونی دیگر بیشتر است و شاید علت موفقیت و پرمخاطب بودنش هم در همین باشد. مخاطبانی که هر کدامشان با مشکلات و گرفتاری‌ هایی در زندگی‌هایشان مواجه هستند، هنگام تماشای ستایش همذات‌ پنداری بیشتری با او حس کرده و شاید حتی خودشان را در قاب تصویر این مجموعه می‌بینند.

شروع داستان ستایش، سال‌های ابتدایی دهه ۶۰ است و ادامه آن به سال‌های اخیر می‌رسد. این فصل ستایش با دو فصل قبلی آن متفاوت و دارای ساختاری جدید است. این فصل از مجموعه افزون بر روایت داستان شخصیت‌ های فصل اول و دوم به بازگویی روابط میان آن‌ ها می‌پردازد. فصل سوم ستایش مجموعه‌ ای است که مطابق با زمانه خود پیش رفته و در عین حال برای خانواده ارزش و اهمیت قائل است. فصل ۱ و ۲ ستایش در سال‌های ۹۰ و ۹۲ از شبکه سه سیما پخش شد و فصل سوم آخرین فصل سریال است.

داریوش ارجمند، نرگس محمدی، مهدی سلوکی، سیما تیر انداز، فرهاد جم، مهدی میامی، فریبا نادری، بهزاد خداویسی، محمد رضا داوود نژاد، مریم خدارحمی، مهتاج نجومی، امید علیمردانی، شهروز ابراهیمی و شهرام پور اسد از جمله بازیگران این مجموعه هستند.

 

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به