جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
سری جدید برنامه وقتشه

سری جدید برنامه وقتشه از شبکه نسیم پخش میشود

ضبط سری جدید برنامه وقتشه برای شبکه نسیم با اجرای کامران تفتی صبح روز شنبه آغاز می‌شود.

به گزارش واریته برنامه وقتشه به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری که مدتی است روی آنتن شبکه نسیم نرفته است، از فردا با اجرای کامران تفتی بازیگر تئاتر و تلویزیون ضبط خود را آغاز می‌کند و سری سوم این برنامه را به همراه تماشاگران حاضر در استودیو مقابل دوربین می‌برد.

سری جدید برنامه وقتشه به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و اجرای کامران تفتی با محوریت آموزش مهارت های زندگی در 50 قسمت روی آنتن شبکه نسیم می رود.

این برنامه با همراهی تماشاگران از 24 فروردین ماه ضبط خودش را شروع و فصل جدید برنامه با دکوری جدید آغاز شده است، اتاق فکر وقتشه در سری جدید علاوه بر تاکید بر خانواده و ازدواج، به مسئولیت اجتماعی خانواده ها هم توجه ویژه داشته است. وقتشه ی جدید از چهارشنبه 28 فروردین ساعت 21 برای مخاطبان شبکه نسیم به روی آنتن می رود.

کامران تفتی در ایام عید نوروز با اجرای برنامه دلصدا مهمان نوروزی مخاطبان تلویزیون در شبکه پنج سیما بود. دلصدا ویژه برنامه ای در حوزه موسیقی بود که با اجرای کامران تفتی و حضور چهره های شاخص دنیای موسیقی روی آنتن رفت.

گفتنی است برنامه تلویزیونی «وقتشه» با محوریت سبک زندگی و بررسی‌های کارشناسانی در هر قسمت میزبان زوج‌های جوان خواهد بود و با آن‌ها به گفتگو می‌پردازد.

ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات