جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال هیولا نیلگام
تبلیغات
بازدید نوروزی از مجموعه سعد آباد

در ایام نوروز امسال چند نفر از مجموعه سعدآباد بازدید کردند؟

میتوان درباره مجموعه سعدآباد به سادگی گفت که یکی از پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری تهران است و هرسال بازدید کنندگان زیادی را به سمت خود جذب می کند. بهترین فرصت برای بازدید از این مجموعه زیبا، سرسبز و ارزشمند تعطیلات نوروز میباشد و به همین دلیل این کاخ به یکی از پر بازدیدترین مکان های گردشگری در تهران تبدیل شد.

به گزارش واریته روابط عمومی مجموعه سعدآبادآمار بازدید از کاخ فرهنگی تاریخی سعدآباد در نوروز ۹۸ را اعلام کرده است که این رقم بیش از ۵۱۰ هزار بازدید یا نیم میلیون بوده است.

طبق آماری که گفته شد در تعطیلات نوروز سال ۹۸ بیش از ۱۲۲ هزار نفر وارد کاخ و مجموعه سعدآباد شده اند و با بازدید از ۱۶ موزه و کاخ سعدآباد در مجموع رکورد ۵۱۰ هزار بازدید را ثبت کرده اند. در بین ایام نوروز ۹۸ روز چهارم فروردین با نزدیک به ۶۰ هزار بازدید شلوغ ترین و پربازدیدترین روز مجموعه کاخ سعدآباد بوده است.
در ایام نوروز امسال چند نفر از مجموعه سعدآباد بازدید کردند؟

مجموعه سعدآباد در تعطیلات نوروز ۹۸ به منظور ایجاد فضایی مفرح و شاد و  معرفی آئین های نوروزی با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری متفاوت و متنوع از جمله : موسیقی و رقص های آئینی اقوام آذری، کردی، بندری، تربت جام و گروه موسیقی پاپ و سنتی، نمایش تئاترهای عروسکی ویژه کودکان و خردسالان در جای جای مجموعه و همچنین حضور شخصیت های نوروزی نظیر مبارک و حاجی فیروز و ایجاد محیطی شاد و خاطره انگیز برای گردشگران و مسافران نوروزی در تمام گروه های سنی تلاش نمود و صرف نظر از بازدید از موزه ها، فضایی شاد و مفرح را فراهم آورد که با استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان روبرو گردید و نیز نمایشگاه غرفه های صنایع دستی و سوغات استانها و برگزاری نمایشگاه آثار نگارگری از دیگر برنامه های فرهنگی این مجموعه در ایام نوروز بود.

شایان ذکر است با توجه به قرار داشتن رودخانه دربند در مجموعه سعدآباد و شدت بارش ها در منطقه شمیران، به منظور حفظ سلامتی بازدیدکنندگان این مجموعه و نیز  صیانت از میراث فرهنگی کشور اعم از ابنیه تاریخی و آثار موزه ای موجود در سعدآباد، ستاد بحران متشکل از نیروهای یگان حفاظت، حراست، پشتیبانی، تاسیسات، فضای سبز و خدمات تشکیل گردید و ضمن پاکسازی کامل مسیل رودخانه دربند، این نیروها به منظور رفع خطرات احتمالی درآماده باش کامل بسر بردند.

منبع: اختصاصی واریته

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

شبکه نمایش خانگی

دانلود سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی با لینک مستقیم
281,394
قسمت دوم دانلود سریال هیولا
دانلود سریال هیولا با کیفیت عالی و لینک مستقیم
249,483
دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد
دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد ، روی مرز عشق و نفرت
136
دانلود فیلم خانم یایا
دانلود فیلم خانم یایا با لینک مستقیم و کیفیت عالی
14,319
خنجری سالهای دور از خانه
دانلود سریال سالهای دور از خانه با کیفیت عالی و لینک مستقیم
6,728