جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
گران ‌ترین بازیگر سینمای ایران

رضا عطاران: من گران ‌ترین بازیگر سینمای ایران نیستم!

رضا عطاران؛ کمدین محبوب سینمای ایران و دومین بازیگر پول‌ ساز سینما در سال ۹۷ ، در گفتگو با مجله فیلم به نکاتی اشاره کرده که در ادامه بخش‌های مهم صحبت‌های او را خواهید خواند.

به گزارش واریته، عطاران صحبت های خود را اینگونه آغاز کرد: «من گران‌ترین بازیگر سینمای ایران نیستم و قطعا دوست ندارم گران‌ ترین باشم و از این لقب بدم می‌آید. به نظرم این رکوردها را مردم می‌زنند. مردم اگر سینما نروند اصلا همچین اتفاقی برای من بازیگر نمی‌افتد. من تا حالا نه رکوردی زدم و نه از این به بعد قرار است رکوردی را جا به جا کنم.»

دستمزد اصلا مسئله‌ی مهمی برای من نبوده اما در چند وقت اخیر مهم شده؛ هرجایی که احساس کنم پیشنهاد مالی بیشتری می‌دهند و می‌خواهند به من دستمزدی بدهند که از حقم بیشتر است، پیشنهادشان را قبول نمی‌کنم. همیشه وقتی صحبت از پول زیاد برای بازی در کاری می‌آید، می‌ترسم و نگران می‌شوم.

من ماشین ندارم و ماشین داشتن را اصلا دوست ندارم. فکر می‌کنم بخشی از این اتفاق، ژنتیکی باشد چون پدر و خواهر و برادرهایم همین مدلی بودند. موقعی هم که قرار است در فیلمی رانندگی کنم، معذب هستم و حالم خوب نیست. واقعا پشت فرمان نشستن را دوست ندارم. من آن زمان را دوست داشتم که توی هر خانواده‌ای یک ماشین بود. الان در هر خانواده هر نفر باید یک ماشین داشته باشد و به نظرم این اصلا جالب نیست.

بیشتر بخوانید
ادامه رقابت فیلم مارموز در گیشه سینماها

من مثل نقش‌هایم آن‌قدر هم آدمِ شوخ، پر جنب‌وجوش و پرحرفی نیستم. هیچ‌وقت هم جوک گوی خوبی هم نبودم.
عبدالرضا کاهانی خیلی پیچیده به بازیگر نزدیک می‌شود و بازیگرش را مجبور می‌کند که خوب بازی می‌کند. به نظرم همه بازیگرها دوست دارند روزی با کاهانی کار کنند.

اگر فیلم «ما شما را دوست داریم خانم یایا» در گروه هنر و تجربه اکران می‌شد، نتیجه بهتری داشت. این فیلم حرف مهمی می‌زند و من آن را دوست دارم.
فکر می‌کردم مردم از فیلم «دراکولا» خوششان می‌آید ولی در اکران چنین اتفاقی نیفتاد. من دوست داشتم به مسئله‌ی فیلم، جدی‌تر نگاه کنم، که خب این تصور اشتباه بود و اگر فیلم را خنده‌دارتر درست می‌کردم، نتیجه بهتری می‌گرفتم.

در تئاتر زن پوش شدم. در سینما نقش زن پوش پیشنهادشده ولی آن را دوست نداشتم. نقش روحانی و آخوند هم اصلا دوست ندارم بازی کنم.
من در مشهد بزرگ شدم؛ جایی که هنوز هم اجازه برگزاری کنسرت نمی‌دهند. شرایط تئاترهایی که ما آن زمان کار می‌کردیم خیلی سخت بود. حتی یادم است چند بار ریختند و بازیگرها را با چوب و چماق کتک زدند.

منبع: مجله فیلم

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

شبکه نمایش خانگی

خنجری سالهای دور از خانه
دانلود سریال سالهای دور از خانه با کیفیت عالی و لینک مستقیم
1,122
دانلود سریال ممنوعه
دانلود سریال ممنوعه با کیفیت عالی و لینک مستقیم
525,121
فیلم رقص روی شیشه مهتاب کرامتی
دانلود سریال رقص روی شیشه با لینک مستقیم و کیفیت عالی
21,383
دانلود سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی با لینک مستقیم
223,505
دانلود فیلم خانم یایا
دانلود فیلم خانم یایا با لینک مستقیم و کیفیت عالی
7,307