جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
حمیدرضا آذرنگ نهنگ آبی

حمیدرضا آذرنگ: نهنگ آبی به ویرانگری دچار شده است

حمیدرضا آذرنگ که این روزها شاهد ایفای نقش او در سریال «نهنگ آبی» هستیم، معتقد است که به رسانه نمایش خانگی اجازه داده شده که رنگارنگی شخصیت‌ها بیشتر نمایش داده شود و سلایق کمتر حاکم باشد؛ البته این نوع رسانه هم کاملاً از مساله سلیقه فارغ نیست.

به گزارش واریته، آذرنگ درباره سانسور در سریال «نهنگ آبی» گفت: در حال حاضر «نهنگ آبی» دچار سانسور ویرانگری شده که باعث شده است بسیاری از شخصیت‌ ها دلیل بودن و عملکردشان که باعث بهم پیوستن یک درام می‌شود، از بین برود و مخاطب دچار گم‌گشتگی می‌شود. البته با تمام این موارد رسانه نمایش خانگی مبنای اتفاق تصویری به لحاظ ادبیات دراماتیک در حوزه سینما و تلویزیون است.

وی با اشاره به اینکه نقش یک فرد معتاد به الکل را در سریال نهنگ آبی بازی می‌کند، تصریح کرد: دوست دارم روزی به این نتیجه برسیم که چرا نمی‌شود این نوع نقش را در تلویزیون نمایش داد؛ آیا به دلیل که وجود ندارد یا اگر نشان دهیم ممکن است به وجود بیاید یا تا حدی فراوان است که مقایسه می‌شود؟

او درباره سانسور قسمتی از نقش خود در سریال «نهنگ آبی» خاطرنشان کرد: ۹ دقیقه از نقش من در قسمت اول این سریال حذف شده که این زمان از یک شخصیت در ژانر درام بخش زیادی از شخصیت‌شناسی نقش را از بین می‌برد که در این صورت شما فکر می‌کنید مخاطب ما با چه چیزی مواجه می‌شود؟ سانسور این چند دقیقه از نقش من در سریال، به شکل بی‌رحمانه‌ای باعث شده که ادامه قصه با توجه به سانسور پیش برود. نقص در یک شخصیت فیلم و سریال باعث ایجاد نقص ارتباطی یک اثر هنری با مخاطب می‌شود و در اقبال عمومی تأثیر می‌گذارد.
.

بیشتر بخوانید
پولاد کیمیایی از سینمای ایران خداحافظی کرد

منبع: واریته

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

سینما و تلویزیون

عملکرد مغز بازیگران
مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟
104
الهام پاوه نژاد سریال مانکن
الهام پاوه نژاد به سریال مانکن اضافه شد
286
بیش از ۱۰۰ برنامه در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو شرکت کردند
154
حمیدرضا آذرنگ نهنگ آبی
حمیدرضا آذرنگ: نهنگ آبی به ویرانگری دچار شده است
765
غلامرضا تختی
پرویز پرستویی: هیچ قدرتی نمی تواند آقا تختی را خراب کند!
539