جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا
برندگان جایزه اسکار 2018

مراسم اسکار ۲۰۱۹ چقدر خرج برداشت؟

شب گذشته نود و یکمین مراسم اسکار برگزار شد. این مراسم سال هاست که در سالن «دالبی تیاتر» شهر لس آنجلس برگزار می شود و هر ساله عوامل آکادمی برای برپایی این مراسم باشکوه و پربیننده خرج های بسیاری می کنند.

به گزارش واریته، مجله «فوربس» که برخی آن را به دلیل انتشار آمار و ارقام از زندگی سلبریتی ها می شناسند این بار گزارشی را درباره خرج و مخارج برگزاری مراسم اسکار منتشر کرده است که ممکن است برای بسیاری جالب باشد.

شاید برای خیلی ها این سوال به وجود آمده باشد که این مراسم هرساله چه اندازه خرج روی دست مدیران آکادمی می گذارد؟
«فوربس» در پاسخ به این پرسش اعلام کرده که برای برگزاری نود و یکمین مراسم ۴۴ میلیون دلار خرج شده است. اگر بخواهیم هر دلار را با اغماض ۱۰ هزار تومان حساب کنیم یعنی برای مهم ترین شب سینمایی جهان هزینه ای بالغ بر ۴۴۰ میلیارد تومان خرج شده است.

اما دعوت از بازیگران A لیست هم در این مراسم خرج هایی را روی دست اسپانسرهای لباس و جواهرات می گذارد که «فوربس» این هزینه ها را بالای ده میلیون دلار تخمین زده است.

آکادمی همچنین برای مهمانانی که به مراسمش دعوت می شوند جوایز یا همان «گیفت»هایی در نظر می گیرد که تنها برای امسال این هدایا در مجموع ۱۵۰ هزار دلار آب خورده است.

پیش از آغاز مراسم اسکار، ستاره های هالیوود به روی فرش قرمز می آیند و عکس هایی را به یادگار می گیرند و جالب است بدانید که برای برگزاری مراسم فرش قرمز ۲۴ هزار و ۷۰۰ دلارهزینه می شود.

مجسمه های اسکار غیرقابل فروش هستند اما این رسانه معتبر برآورد هر یک از این مجسمه های خام آن را ۴۰۰ دلار تخمین می زند. اما شاید چیزی که باعث افزایش ارزش مادی این مجسمه می شود روکش طلای ۲۴ عیاری است که روی آن کشیده می شود.

دسته ها:
برچسب ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به