جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جذاب ترین هدیه ها با روشهای ساده

جذاب ترین هدیه ها با روشهای ساده

جذاب ترین هدیه ها با روشهای سادههمه‌ی ما از گرفتن هدیه خوشحال می‌شویم، مخصوصاً اگر با دیدن آن هدیه ذوق زده شویم. واریته اکنون ۴ راه را به شما معرفی می‌کند که با آنها می‌توانید هدایای خود را جالب و جذاب کنید.


۱- هدیه را نورانی کنید

 

جذاب ترین هدیه ها با روشهای سادههنگامی که هدیه شما بسیار بزرگ است و نمی‌توان آن را با کاغذ کادو پوشاند (مانند یک خانه عروسکی، یک صندلی گهواره‌ای، دوچرخه)، آن را با سیمی پر از لامپ چراغانی کنید. بیرون هدیه را با کابل‌های استاندارد بپوشانید و طوری آنها را پیچ و تاب دهید که ایمن باشند.

 

۲- مجموعه‌ای نمایشی بسازید

 

آیا می‌خواهید مقداری پول هدیه دهید؟ در یک جعبه سفید کاغذی، مقداری شیرینی، شکلات، آب‌نبات، و حتی عروسک قرار دهید. پول مورد نظر را رول کنید و دور آن را با روبان گره بزنید. این یک راه عالی برای هیجان و لذت بیشتر است.

 

جذاب ترین هدیه ها با روشهای ساده۳- هدیه‌تان را به صورت شکلاتی کادو کنید

کاغذ کادو را از یک طرف رول کنید و چسب بزنید. سپس هدیه را درون آن قرار دهید. کاغذ را از این طرف هم رول کنید و محکم ببندید. بعد آن را با روبان تزیین کنید.

 

۴- هدیه را رول کنید

 

اگر هدیه‌تان گرد و منحنی است، برای بسته بندی به چیزی نرم و قابل انعطاف نیاز دارید. با نوارهای کاغذی هدیه را کاملاً بپوشانید. اگر چند هدیه کروی دارید می‌توانید آنها را به یک آدم برفی تبدیل کنید. با استفاده از چسب هر تکه را به دیگری بچسبانید. در آخر برای آدم برفی، چشم، دهان، بینی، دکمه، کراوات و یا روسری بگذارید.

 

Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
free online course
دسته ها:
برچسب ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به