جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
فیلم ماجرای نیمروز رد خون

در اکران مردمی ماجرای نیمروز رد خون چه گذشت

در حالی اکران مردمی فیلم ماجرای نیمروز رد خون در پردیس تازه تاسیس «ایران مال» انجام شد که جواد عزتی گفت: اگر از فیلم خوش‌تان آمد در آرای مردمی شرکت کنید، اگر هم نه مثل یه راز در دل‌تان نگهدارید.

بنا به جدیدترین اخبار سینمای ایران، در این اکران مردمی که شامگاه ۱۴ بهمن ماه انجام شد؛ محمد حسین مهدویان، هستی مهدوی، حسین مهری، بهنوش طباطبایی ،جواد عزتی، سید محمود رضوی، کامران حجازی -مدیر تولید، مهدی زمین پرداز از حاضران در این سالن بودند.در ابتدای اکران، عوامل فیلم به روی صحنه آمدند و از مردم به خاطر حضور و انتخاب «ماجرای نیمروز؛ رد خون» برای تماشا تشکر کردند، جواد عزتی ضمن عذرخواهی بابت دیر آمدنش و در پی آن تاخیر اکران فیلم گفت: دمتون گرم که این فیلم را برای تماشا انتخاب کردید اگر از فیلم خوشتان آمد در آرای مردمی شرکت کنید، اگر هم نه، مثل یه راز در دل‌تان نگهدارید.

فیلم ماجرای نیمروز رد خون

بهنوش طباطبایی هم در ادامه گفت: خوشحالم که همراه شما فیلم را برای بار سوم، چهارم میبینم. سینمای «ایران مال» بزرگ است و من در عظمتش ماندم، امیدوارم لذت ببرید و در آرای مردمی شرکت کنید.
هستی مهدوی، حسین مهری، محمد حسین مهدویان، مهدی زمین پرداز نیز از مردم خواستند در آرای مردمی شرکت کنند.
«ماجرای نیمروز رد خون» اثر تازه محمدحسین مهدویان، در ادامه «ماجرای نیمروز» ساخته شده و این‌بار به روایت حمله منافقین همزمان با اعلام آتش‌ بس جنگ تحمیلی میان ایران و عراق به خاک ایران می‌پردازد، عملیاتی که ایران با نام مرصاد موفق می‌شود نیروهای منافقین را در داخل خاک عراق عقب براند.

فیلم ماجرای نیمروز رد خون
پس از تماشای فیلم؛ اکثر تماشاگران از تماشای فیلم لذت بردند، در عین حال برخی هم از طولانی بودن فیلم گله کردند، تماشاگرانی که سن شان بیشتر بود و شاهد روزهای جنگ بودند، بیشتر از فیلم لذت برده بودند و می‌گفتند «ماجرای نیمروز رد خون» خاطرات آن‌ها را زنده کرده و خوشحال هستند که جوان‌ترها با دیدن این فیلم موقعیت آن زمان را درک می‌کنند.
جوان‌هایی هم که در اکران این فیلم حضور داشتند نظرات متفاوتی داشتند اما نقطه نظر مشترک آن‌ها این بود اطلاعات تاریخی‌شان از آن زمان کامل شده و از جلوه‌های ویژه فیلم تعریف می کردند.

منبع: واریته

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به