جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال ممنوعه
تبلیغات
فیلم‌ های جشنواره‌ی فجر
این خبر به روزرسانی شد;

جدول زمان‌ بندی جشنواره‌ی فیلم فجر مشخص شد

آیین قرعه کشی برنامه نمایش فیلم های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت با حضور تهیه کنندگان و کارگردانان آثار این دوره آغاز شد.

به گزارش واریته، در این مراسم زمان نمایش فیلم‌های جشنواره در سالن رسانه‌ها قرعه کشی می‌شود که براساس جدول تنظیم شده از چهارشنبه ۱۰ بهمن تا یکشنبه ۲۱ بهمن فیلم‌ها در چهار سانس برای اهالی رسانه نمایش داده می‌شوند.‌

همچنین طبق جدول مجریان نشست‌های خبری که فرزاد حسنی، محمود گبرلو، احسان کرمی و منصور ضابطیان معرفی شده بودند هر کدام دو روز مسئولیت برگزاری نشست‌ها را برعهده دارند.(تاکنون ساعت سانس‌ها اعلام نشده است

همچنین طبق جدول، مجریان نشست‌های خبری که فرزاد حسنی، محمود گبرلو، احسان کرمی و منصور ضابطیان و حمیدرضا مدقق معرفی شده بودند، هر کدام دو روز مسئولیت برگزاری نشست‌ها را برعهده دارند.

فیلم‌های جشنواره‌ی فجر

در روز آخر جشنواره فقط سه سانس نمایش فیلم خواهد بود که در سانس چهارم نامزدهای جشنواره معرفی می‌شوند و مسئولیت‌ نشست روز آخر نیز برعهده حمیدرضا مدقق است.

اجرای مراسم قرعه‌کشی را محمد سلوکی برعهده داشت که در ابتدای برنامه اعلام کرد که قرعه‌کشی در دو قسمت انجام می‌شود و فیلم‌های کوتاه، مستند و پویانمایی همه در سانس اول روزهای جشنواره خواهد بود و فیلم‌های بخش‌های نگاه نو و سودای سیمرغ در سانس‌های دوم، سوم و چهارم قرار خواهند گرفت و از بین این سانس‌ها قرعه‌کشی انجام خواهد شد.

زمان

سانس اول

سانس دوم

سانس سوم

سانس چهارم

مجری نشست

۱۰ بهمن

مستند «خانه‌ای برای تو»

«غلامرضا تختی» بهرام توکلی

«سال دوم دانشکده من» رسول صدرعاملی

«معکوس» پولاد کیمیایی

 فرزاد حسنی

۱۱ بهمن

پویانمایی «آخرین داستان»

«بنفشه آفریقایی» مونا زندی

«تیغ و ترمه» کیومرث پوراحمد

«درخونگاه» سیاوش اسعدی

 محمود گبرلو

۱۲ بهمن

مستند «بهارستان خانه ملت»

«ناگهان درخت»

«قصر شیرین» رضا میرکریمی

«سمفونی نهم» محمدرضا هنرمند

منصور ضابطیان

۱۳ بهمن

پویانمایی «شب آفتابی»

«مسخره باز» همایون غنی زاده

«روزهای نارنجی» آرش لاهوتی

«زهرمار» سیدجواد رضویان

احسان کرمی

۱۴ بهمن

مستند «دلبند»

«خون خدا» مرتضی علی عباس میرزایی

«طلا» پرویز شهبازی

«شبی که ماه کامل شد» نرگس آبیار

حمید مدقق

۱۵ بهمن

پویانمایی «بنیامین»

«یلدا» مسعود بخشی

«جمشیدیه» یلدا جبلی

«مردی بدون سایه» علیرضا رییسیان

محمود گبرلو

۱۶ بهمن

مستند «نت‌های مسی یک رویا»

«دیدن این فیلم جرم است» رضا زهتابچیان

«۲۳ نفر» مهدی جعفری

«پالتو شتری» مهدی میرزایی

 منصور ضابطیان

۱۷ بهمن

مجموعه «فیلم‌های کوتاه»

«متری شش و نیم»  سعید روستایی

«ایده اصلی» آزیتا موگویی

«سرخ پوست» نیما جاویدی

 احسان کرمی

۱۸ بهمن

مستند «تمام چیزهایی که جایشان خالی است»

«سونامی» میلاد صدرعاملی

«جاندار» حسین امیری دوماری و پدرام امیری

«قسم» محسن تنابنده

 فرزاد حسنی

۱۹ بهمن

شهادت حضرت زهرا (س)

۲۰ بهمن

۲۱ بهمن

«آشفتگی» فریدون جیرانی

«حمال‌طلا»

تورج اصلانی

«ماجرای‌نیمروز۲:ردخون»

محمدحسین مهدویان

اعلام نامزدها

 حمید مدقق

 

تهیه کننده «خانه‌ای برای تو» هنگام قرعه کشی فیلمش نسبت به نحوه برخورد با فیلم‌های مستند گفت: به نظرم فیلم‌های مستند و کوتاه و پویانمایی در جشنواره برای خالی نبودن عریضه است.

منبع: اختصاصی واریته

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به