جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
تولید سریال دل

پیش تولید رسمی سریال دل آغاز شد

پیش تولید رسمی سریال نمایش خانگی «دل» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی جواد فرحانی آغاز شد.

فیلمبرداری فصل اول این مجموعه به نویسندگی بابک کایدان و میثم کایدان با تمدید پروانه ساخت طی یک ماه آینده کلید می خورد و اسامی بازیگران این سریال پرستاره به مرور معرفی خواهد شد.
منوچهر هادی که امسال با فیلم رحمان ۱۴۰۰ در سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور خواهد داشت، پیش از این سریال پرمخاطب «عاشقانه» را در شبکه نمایش خانگی کارگردانی کرده بود.

هادی درباره انصراف گلزار از مجموعه دل نوشت:
پس از وقفه طولانی که در ساخت سریال دل بوجود آمد و با شروع پیش تولید جدید سریال به اطلاع میرسانم که رضای گلزار عزیز به دلیل مشغله کاری و شروع کنسرت ها و سفرهای در پیش رو متاسفانه در این سریال با ما همراه نیست. جناب رضای گلزار عزیز امیدوارم برنامه ها و کارهای شما مثل همیشه با موفقیت همراه باشد و به زودی در پروژه دیگری در کنارت باشم و اثر دیگری را خلق و ثبت نماییم. خاطره زیبای همکاری با شما در کارهای قبلی همیشه در ذهن من باقیست و جزء افتخارات پرونده کاری من است.

داستان این مجموعه خانوادگی و عاشقانه است و کار بسیار سنگینی است. چون با فرمت جدیدی در این ژانر ساخته خواهد شد ، گمان می رود که سریال «دل» به قلم بابک و میثم کایدان و تهیه کنندگی ایرج محمدی و کارگردانی منوچهر هادی در ۲۸ قسمت برای شبکه نمایش خانگی تولید خواهد شد.

در بخشی از خلاصه سریال دل آمده است:
جهان (دل) جهان ناشناخته ای است، از تاریکی و نور تا کینه و بخشش و از عشق و تنفر تا شوق وصال و حسرت و جدایی در آن رفت و آمد می کنند و گاه «دل»  را تصاحب می کنند و. . .
تهیه کنندگی «دل» پیش از این بر عهده ایرج محمدی بود که به دلیل تغییر زمان ساخت و مشغله کاری به جواد فرحانی واگذار شد.

منبع: واریته

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به