جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا
بمب یک عاشقانه

فیلم بمب یک عاشقانه صدرنشین جدول فروش هفتگی شد

با اعلام جدول فروش هفتگی فیلم های روی پرده، «بمب یک عاشقانه» پیمان معادی توانست در اولین هفته اکران خود، صدر نشین جدول فروش هفتگی شود و یک میلیارد و 424 میلیون تومان درآمد کسب کند.«بمب یک عاشقانه» جدیدترین ساخته پیمان معادی در جشنواره فجر سال گذشته رونمایی شد و نظرات مثبت زیادی را به خود جلب کرد این فیلم که از حضور ستارگانی چون پیمان معادی و لیلا حاتمی بهره می‌برد، روایتگر دو داستان عاشقانه‌ لطیف و دوست داشتنی‌ در بستر جنگ است.

هانیه توسلی در فیلم کلمبوس
کمدی «کلمبوس» هم که از چهارشنبه هفته گذشته به نمایش درآمد، در اولین هفته اکران خود به موفقیت قابل قبولی رسید و 690 میلیون تومان فروش کرد تا ساخته جدید هاتف علیمردانی به عنوان دومین فیلم پرفروش سینمای ایران در هفته گذشته لقب گیرد.علیمردانی که با فیلم‌هایی چون «آباجان» و «کوچه‌ بی‌نام» ثابت کرده بود می‌تواند فیلمی بسازد که هم ارزش هنری داشته باشد، هم در گیشه موفق باشد در جدیدترین فیلم خود به سراغ ژانر کمدی رفته و برای نقد اجتماعی خود از حضور بازیگران مطرحی چون فرهاد اصلانی، سعیدپورصمیمی، شبنم مقدمی، مجید صالحی بهره برده است. در خلاصه داستان فیلم آمده است در این روزهای سرد، در این روزهای سخت، بروم یا بمانم؟!

فیلم کودک و خانواده «پاستاریونی» که در آن سام درخشانى، بهاره رهنما، گوهرخیراندیش، محمد نادرى، کمند امیرسلیمانى، مهتاب ثروتى، امید روحانى و حمید سپیدنام «مستر تیستر» ایفای نقش می کنند، عنوان سومین فیلم پرفروش هفته را به خود اختصاص داد و پس از آن «میلیونر میامی» با اختلاف بسیار اندک چهارمین فیلم پرفروش سینمای ایران در هفته گذشته شد.

مغزهای کوچک زنگ‌ زده
«مغزهای کوچک زنگ زده» هومن سیدی هم در یازدهمین هفته اکران خود همچنان مورد توجه مخاطبان قرار می گیرد و با اینکه سالن هایش نسب به سایر فیلم ها روی پرده کمتر است، اما بازهم توانست جزو پنج فیلم پرفروش سینمای ایران در هفته گذشته شود.

«پیشونی سفید2» با 218 میلیون و «آستیگمات» با 206 میلیون تومان، رتبه های ششم و هفتم جدول فروش این هفته را به خود اختصاص دادند.

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به