جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا
نمایش شب بیست و یکم

شب بیست و یکم در پردیس تئاتر شهرزاد

پردیس تئاتر شهرزاد به مدت ده شب میزبان نمایش «شب بیست و یکم» خواهد بود. این نمایش به کارگردانی سمیرا عالم پناه از ۱۶ الی ۲۵ آذر ماه جاری، ساعت ۱۷، برای علاقه مندان به روی صحنه می رود.
به گزارش واریته، نمایشنامه «شب بیست و یکم» اثری از محمود استاد محمد است که در سال ۵۲ نگاشته شده و به معضل اعتیاد می پردازد.
شب بیست و یکم با نقش آفرینی «امیر ارشیا براتی، احسان امیدى، سید شایان موسوى و محسن صادقى» روایتگر داستان دو برادر در بیست و یک شب است؛ بیست و یک شب که قرار است برای ترک هر عادتی کافی باشد، حتی اعتیاد… اما آیا روزگار به آن ها روی خوش نشان خواهد داد؟!

در خلاصه نمایشنامه آمده: میگن برای ترک هر عادتی ۲۱ روز وقت لازمه امشب ، شب آخر ….

حامد ابوالحسنی (دراماتورژ و مشاور کارگردان، طراح نور و دکور، عکاس و طراح پوستر)، امیر ارشیا براتی (نریشن)، مونا جعفرى (طراح گریم)، امیر شکرى (اجرای گریم)، آرمین ابراهیمی (موسیقی) و بیتا یوسفى (طراح لباس) از دیگر دست اندر کاران این نمایش هستند.

نمایش شب بیست و یکم در تئاتر شهرزاد واقع در تهران، خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک ۷۴، پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه خواهد رفت.

شایان ذکر است به مناسبت روز دانشجو، دانشجویان می توانند با سی درصد تخفیف و در خرید حضوری بلیت، به تماشای این نمایش بنشینند. همچنین علاقه مندان برای خرید بلیت می توانند به سایت tik8.com مراجعه کنند.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به