جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
دانلود فیلم لس آنجلس تهران

لس‌آنجلس‌ تهران نیامده رکورد زد

در هفته‌ای که گذشته فروش نسبتاً مطلوبی را تجربه کرد که از این بین فروش فیلم‌های سینمایی همچون; فیلم لس‌ آنجلس‌ تهران ، مغز‌های کوچک زنگ‌ زده و «لازانیا» نسبت به سایر فیلم‌های در حال اکران بیشتر بود.

فیلم سینمایی لس آنجلس تهران سومین و تازه ترین ساخته تینا پاکروان است.تینا پاکروان تهیه‌کنندگی این پروژه را با مشارکت علی حسینی برعهده دارد و نویسندگی آن به صورت مشترک توسط تینا پاکروان و آنالی اکبری انجام شده است همچنین بیش از ۹۰ درصد فیلمبرداری این پروژه که توسط فرشاد محمدی انجام می گیرد در تهران انجام شده است.

فیلم لس آنجلس تهران

پیش از فیلم لس آنجلس تهران، فیلم هزارپا توانست رکورد خوبی را از خود به جای بگذارد و با فروش بیش از 37 میلیارد تومان به عنوان اولین فیلم رکورد دار 30 میلیاردی پس از انقلاب انتخاب شود، باتوجه به فروش بالای فیلم لس آنجلس تهران گمان می رود که این فیلم نیز مانند فیلم هزارپا رکورد خوبی را از خود به جای بگذارد و علاقمندن زیادی را به سینما بکشاند.

مغزهای کوچک زنگ‌زده فیلمی به کارگردانی و نویسندگی هومن سیدی و تهیه‌کنندگی سعید سعدی محصول سال ۱۳۹۶ است. نوید محمدزاده و فرهاد اصلانی در نقش دو برادر، شخصیت‌های اصلی این فیلم را برعهده دارند. تعدادی از بازیگران این فیلم از بین ۱۵هزار ویدیوی ارسالی فراخوان بازیگری و شاگردان کلاس‌های هومن سیدی انتخاب شده‌اند. مغزهای کوچک زنگ زده کاندیدای یازده جایزه از جشنواره فجر و برنده چهار جایزه از جمله سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه شد.

فیلم مغزهای کوچک زنگ زده هومن سیدی نگاهی به زندگی گوشه ای از فقیرترین مردم ایران دارد، مردمی که در این فیلم به تصویر کشیده شده اند در پی فقر به بزهکاری خصوصا مقوله تولید و پخش مواد مخدر روی آورده اند و یا از خردسالی در این جامعه بزهکار بزرگ شده اند. همچنین موضوع نگاه های تعصبی به مقوله غیرت در این فیلم به چالش کشیده شده است.

هومن سیدی در دومین همکاری مجدد خود با نوید محمدزاده قرار است در ابتدای بهار 1399 اولین سریال شبکه نمایش خانگی خود را منتشر کند. دانلود سریال قورباغه پس از انتشار در سامانه واریته میسر خواهد بود.

 

جدول فروش فیلم سینمایی

ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات