جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

پیش فروش سایت سایپا

چرا سایت سایپا برای پیش فروش خودرو بالا نمی آید

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که از وضعیت فعلی بازار خودرو میخواهید به خرید از طریق پیش فروش سایپا روی بیاورید اما معمولا در چنین شرایطی که همه خواستار ثبت نام هستند مشکلاتی بوجود می آید.

در ادامه شما نظر شما را به چند نکته درباره چگونگی موفقیت در ثبت نام اینترنتی سایپا جلب میکنیم.

چرا سایت سایپا برای پیش فروش اینترنتی باز نمیشود ؟

شاید شما نیز در ساعات شروع پیش فروش بخواهید وارد سایت شوید ولی با زدن آدرس سایت خبری از باز شدن آن نباشد، این مشکل می تواند به چند دلیل باشد ، دلیل اول که دور از ذهن هم نیست این است که به دلیل ترافیک و درخواست بالا سرور سایت پاسخگو نبوده و از دسترس خارج می شود. دلیل ممکن دیگه این است که به صورت عمدی سرور از دسترس خارج می شود که امکان چنین موردی کم است.

۴ نکته بسیار مهم در مورد پیش فروش اینترنتی خودرو و موفقیت در آن

۱. زمان دقیق باز شدن درگاه فروش در هر نوبت، مطابق با زمان اعلامی سامانه time.ir است، لذا از قبل ساعت رایانه خود را با این سامانه تنظیم کرده و به زمان اعلامی سایت فروش در هر نوبت دقت فرمایید.

۲. سعی کنید در ثانیه های نخستین وارد درگاه شوید چون شانس موفقیت بالاتری دارید.

۳. سعی کنید در لحظات نخستین که سایت به صورت کامل بارگزاری نمی شود و یا دکمه خرید نمایان نمی شود، بازنشانی (Refresh) صفحه ورود می تواند. بسیار تاثیرگذار باشد. برای این منظور از کلید F5 استفاده کنید.

۴. سایت طی چند نوبت و در هر نوبت، بسته به میزان استقبال تنها بین ۵ تا ۲۰ ثانیه بازگشایی می شود به این موضوع دقت فرمایید که طبق سنوات گذشته فاصله باز شدن هر نوبت ۱۵ دقیقه است.

آیا واقعا پراید با قیمت ۴۰ میلیون تومان در بازار معامله شد ؟

پس از انتشار قیمت بیش از ۴۰ میلیون تومانی برای پراید ، سوالی که برای بسیاری از مردم بوجود آمد این بود که آیا واقعا کسی با این قیمت پراید را در بازار معامله کرده است ؟

پس از پرسش این سوال در بازار و از فروشندگان خودرو  همه بالاتفاق پاسخ نه را ارائه دادند و بسیاری از آنها اذعان داشتند که پراید را با قیمت هایی کمتر از ۳۰ میلیون فروخته اند و معاملات با قیمت ۴۰ میلیون تومان و بیش از آن بسیار محدود و کم بوده است.

Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy course

منبع: واریته

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به