جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

دانلود سریال ساخت ایران

دانلود سریال ساخت ایران قسمت 16

مجموعه ساخت ایران که فصل نخست آن به کارگردانی محمدحسین لطیفی ساخته شده بود، پس از 6 سال وقفه به فصل دوم رسید.

سریال ساخت ایران به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی منصور سهراب پور و امیر پروین حسینی سال گذشته خارج از ایران کلید خورد و محمدرضا گلزار و دو بازیگر لبنانی مقابل دوربین رفتند. خشایار الوند، نویسنده فصل اول ساخت ایران که از میانه سریال، به دلیل برخی حواشی همکاریش را با گروه قطع کرده بود، مرداد سال گذشته در مصاحبه ای اعلام کرد که مشکلاتش با تهیه کنندگان این مجموعه حل شده و قرار است فصل دوم ساخت ایران را هم بنویسد.

فصل دوم سریال ساخت ایران نیز سعی شده تا با جذابیتی بیشتر برای مردم نمایش داده شود،این فیلم در کشورهای ایران، لبنان و چین فیلمبرداری شده‌است،این فصل در ادامه فصل اول و شش سال پس از رویدادهای فصل اول است

 

بازیگران ساخت ایران:

محمدرضا گلزار، امین حیایی، سحر دولتشاهی، محسن کیایی، سارا بهرامی، مهران احمدی، امیرحسین رستمی و…

 

خلاصه داستان ساخت ایران :

در ادامه ی داستان فصل اول ساخت ایران ، فصل دوم سریال ساخت ایران به جای فرانسه ، این بار در چین روایت می شود، در این فصل مهران احمدی بعنوان فرستاده ی ژاکلین دختر مدیر شرکت لوریس پیامی را برای غلام می آورد، غلام که ازدواج کرده است با شنیدن نام ژکلین متعجب می شود و این ماجرا سفر هایی را به خارج کشور در پی دارد.

هنوز اطلاعات دقیقی در این مورد منتشر نشده است ولی طبق شنیده ها فصل دوم این سریال 26 قسمت خواهد داشت، فصل اول سریال ساخت ایران با 18 قسمت به اتمام رسیده بود.

 

قسمت شانزدهم سریال ساخت ایران;

دانلود قسمت شانزدهم ساخت ایران

 

 

 

 

 

در صورت نیاز از طریق یکی از روش‌های زیر با پشتیبانی تماس بگیرید

1. ارسال پیام به آدرس تلگرام salamcinema_help

2. تماس با شماره تلفن 02188394219

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به