جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا سریال سالهای دور از خانه
تبلیغات
سریال دل منوچهر هادی

آخرین اخبار از سریال دل منوچهر هادی

سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی، در ۲۸ قسمت برای توزیع در شبکه نمایش خانگی تولید خواهد شد که در مرحله پیش تولید قرار دارد، داستان این مجموعه خانوادگی و عاشقانه است.

ایرج محمدی تهیه کننده سریال دل در این باره گفت: «همچنان کار در مرحله پیش تولید و مذاکره با بازیگران قرار دارد که محمدرضا گلزار،ساره بیات، یکتا ناصر و محمدرضا فروتن بازیگرانی هستند که تاکنون حضورشان در سریال قطعی شده است.»

وی همچنین افزود: «دل یک سریال ملودرام خانوادگی است که دومین تجریه منوچهر هادی در ساخت مجموعه نمایش خانگی است که البته نخستین تجربه من هم در این زمینه است.»

بابک و میثم کایدان نگارش فیلمنامه سریال را عهده دارند که حدود ۱۷_۱۸ قسمت از فیلمنامه به نگارش درآمده است و امیدوارم بتوانیم اواخر شهریور کار را کلید بزنیم. به این خاطر که منوچهر هادی درگیر ساخت فیلم سینمایی اش رحمان ۱۴۰۰ است که بعد از پایان آن فیلم، وارد تولید این سریال خواهیم شد.

محمدی همچنین بیان کرد: «هنوز ۶_۷ بازیگر برای نقش های اصلی دیگر مانده که هنوز انتخاب نشده اند که قطعا از بازیگران نام آشنا خواهند بود.»

از منوچهر هادی میتوان به یکی از موفق ترین کارگردانان سینمای ایران نام برد، وی پیش از سریال دل کارگردانی سریال عاشقانه را نیز برعهده داشته است، پیش بینی شده است که این سریال به دلیل دارا بودن ژانر درام – عاشقانه یکی از سریال های پر بازدید سال ۹۷ خواهد بود.

از دیگر ساخته های منوچهر هادی میتون به آینه بغل، سریال عاشقانه، رحمان ۱۴۰۰، قرنطینه، من سالوادور نیستم، کارگر ساده نیازمندیم و … نام برد.

بیشتر بخوانید
قسمت دوم هفت بیجار

منوچهر هادی در ۲۰ اسفنده ماه سال ۱۳۹۴ با یکتا ناصر ازدواج کرد، وی زاده ۲۸ مرداد ۱۳۵۱ در تهران است.

 

منبع: واریته

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به