جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
احسان علیخانی فیلم سینمایی

احسان علیخانی: ۳ میلیاردتومان از موسسه ثامن‌الحجج دریافت کردم

احسان علیخانی در برنامه ‎حالا خورشید گفت: تلویزیون پول ندارد مجبور است ‎اسپانسر بگیرید. او درمورد ماجرای موسسه ثامن الحجج و مطرح شدن نام وی نیز گفت: ما گوشت‌های قربانی جذابی هستیم و با یک تلفن ساده می شد اصل ماجرا را فهمید.

به گزارش واریته، علیخانی تهیه کننده برنامه ماه عسل در رابطه با دریافت وام ۳ میلیاردی خود گفت : کنایه های این چند روز مردم آزار دهنده بود،یک جایی تاسیس شده و پانصد شعبه داشت و درخواست اسپانسری داشت مجوز های لازم هم اخذ کرده بود و با سازمان وارد مذاکره شد،ما حتی پشمک هم بدون مجوز نمیتوانیم تبلیغ کنیم و این برنامه ها برای مردم ساخته شده است.

علیخانی ادامه داد: ما گوشت‌های قربانی جذابی هستیم، وقتی تلویزیون پول ندارد مجبور است ‎اسپانسر بگیرید حتی سریال های ما هم اسپانسر دارند موسسه ثامن الحجج درخواست اسپانسری برنامه را به ما مطرح کرده است مگر ما می‌توانیم تبلیغ کالا یا موسسه را بدون اخذ مجوز از سازمان صداوسیما بکنیم؟

 

مجری برنامه ماه عسل در ادامه گفت : مردم باید بدانند چرا اکثر برنامه‌های تلویزیونی اسپانسری شده است، ما از سال ۹۱ من میبینم یک موسسه ای در بیلبوردها و رسانه ها تبلیغ میکند. چندین شعبه دارد من هم یک شهروندم همه این ها را میبینمموسسه ثامن الحجج درخواست اسپانسری برنامه را به مطرح کرده است مگر ما میتوانیم تبلیغ کالا یا موسسه ای را بکنیم بدون اخذ مجوز از سازمان صداوسیما؟ مجموع دریافتی ما از این موسسه سه میلیارد تومان مجموعا برای شش برنامه دریافت شده است.

علیخانی در رابطه با اتهامات وارده بر وی گفت: من حق دارم از حیثیتم دفاع کنم. چه کار کنیم که جواب کمتر از اتهام شنیده میشود؟ هیچ گلایه ای از روزنامه شرق ندارم. اسمها را خوانا و رسا بگویید و ای کاش قبل از انتشار با مدیر شبکه حرف میزدید آنجا نوشته اید منِ احسان علیخانی گفته ام ۳ میلیارد به من بدهید تبلیغ کنم! آیا این درست است؟ حتی هزار تومان وام از صندوق محل و مسجد و قرض الحسنه و… نگرفته ام

علیخانی در انتها گفت : برخی فکر میکنند تلویزیون خونه خاله است و ما هرکاری بخواهیم انجام میدهیم! بخدا اینطور نیست، من یک بار گفتم تلویزیون پول ندارد اما تا دلتان بخواهد کارشناس دارد به خدا مو را از ماست میکشند! من نامه ای دارم از سمت سازمان که به اسپانسر معرفی شده ام بارها گفته ایم مجلس و دولت کمک کنند به سازمان تا بدون اسپانسر برنامه بسازیم.

 

منبع: اختصاصی واریته

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

موسیقی

رضا صادقی
انتقاد رضا صادقی به پرحاشیه ترین جشنواره موسیقی فجر
268
متن آهنگ سفارشی یاس
آهنگ سفارشی یاس در سریال رقص روی شیشه حذف شد!
934
سعید کرد مافی
مقاله مدرس موسیقی ایرانی برنده جایزه جهانی مجمع موسیقی شناسی یونان شد
168
آلبوم و امیرفرهنگ اسکندری و زکریا یوسفی
آلبوم «و» روایتی نو بر مبنای نشانه‌ موسیقی شرق
564
دو نوازی کمانچه و دودوک
اجرای دو نوازی کمانچه و دودوک در ۵ شهر ایران
284