جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا
اکران مغز های کوچک زنگ زده

اکران فیلم مغزهای کوچک زنگ زده در هاله ای از ابهام

پس از کش و قوس های فراوان فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ‌ زده» برای اکران در مهرماه سال جاری آماده‌ سازی می‌شود.

به گزارش واریته، فیلم مغزهای کوچ زنگ زده از جمله فیلم‌ هایی بود که سال گذشته در سی‌ و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر توانست توجه مخاطبان و داوران این جشنواره را کسب کند. این فیلم در ۱۱ بخش کاندید دریافت جایزه بود که جوایز بهترین فیلم از نگاه مردم، بهترین فیلمنامه، بهترین صداگذاری و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را از آن خود کرد.

فیلم مغزهای کوچک زنگ‌ زده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را هم به دست آورد و بسیاری از منتقدان این فیلم را سیاه نمایی از وضعیت موجود اجتماعی خصوصاً در مقوله پخش و توزیع مواد مخدر در ایران شدند.

سعید سعدی تهیه‌ کننده فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ‌ زده» که پیش بینی می شود از فیلم های پرفروش امسال باشد در مصاحبه ای گفت: این فیلم سینمایی برای اکران در مهرماه سال جاری آماده‌ سازی می‌شود و به زودی مواد تبلیغاتی فیلم را آماده می کنیم.

اکران مغز های کوچک زنگ زده

سعدی درباره جزئیات اکران و سرگروه فیلم گفت: هنوز در حال مذاکره درباره اکران این فیلم هستند و به زودی اخبار دقیق‌ تر اطلاع رسانی خواهد شد.

نوید محمدزاده، فرید سجادی حسینی، فرهاد اصلانی، علی علایی، نازنین بیاتی، نوید پورفرج، مرجان اتفاقیان، هامون سیدی، لادن ژاوه وند، مهیار راحت طلب، مهرداد بهاالدینی، اشکان حسن پور، پیمان پازوکی، امید شیری، آرمین بهجت، منصوره ایلخانی، مهران ملکوتی، صفر محمدی و محمود کیان بازیگران «مغزهای کوچک زنگ زده» هستند.

در خلاصه داستان فیلم  مغزهای کوچک زنگ‌ زده آمده است: میگن اگه چوپان نباشه گوسفندا تلف میشن یا گم میشن یا گرگ بهشون میزنه یا از گرسنگی میمیرن چون مغز ندارن، هرکسی که مغز نداره به چوپان احتیاج داره، یه چوپان دلسوز.

نوید محمدزاده و فرهاد اصلانی در نقش دو برادر، شخصیت‌های اصلی این فیلم را برعهده دارند. تعدادی از بازیگران این فیلم از بین ۱۵هزار ویدیوی ارسالی فراخوان بازیگری و شاگردان کلاس‌های هومن سیدی انتخاب شده‌ اند.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به