جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا
قسمت اول سریال دل

قسمت اول سریال دل به زودی منتشر خواهد شد

سریال شبکه نمایش خانگی «دل» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی با قصه ای عاشقانه به نویسندگی بابک و میثم کایدان از اول تیرماه پیش تولید خود را آغاز کرد و طی برنامه ریزی اول شهریور وارد فاز تولید می شود تا قسمت اول سریال دل به زودی مهمان خانه های مردم باشد.

به گزارش واریته، تاکنون حضور محمدرضا گلزار، ساره بیات، محمدرضا فروتن و یکتا ناصر در مجموعه قطعی شده و عوامل با دیگر بازیگران در حال مذاکره هستند،در حال حاضر ۱۷ قسمت از سریال دل فیلمنامه نویسی شده است.

منوچهر هادی پیش از این مجموعه «عاشقانه» را برای شبکه نمایش خانگی ساخته بود و مجموعه تلویزیونی «پاهای بیقرار» را در روزهای پایانی تصویربرداری دارد.
بابک کایدان نویسنده این مجموعه با اعلام این خبر افزود:«فیلمنامه که همچنان در مرحله نگارش قرار دارد و فکر می کنم سریال «دل» شهریور وارد مرحله تولید شود.»

وی همچنین ادامه داد: «در حال حاضر مذاکره با بازیگران هم در حال انجام است و تنها حضور گلزار و ساره بیات در سریال قطعی شده است و حضور فروتن در این سریال هنوز قطعی نیست.»
قسمت اول سریال دل
او درباره فیلمنامه سریال دل و ویژگی آن هم توضیح داد: «داستان این مجموعه خانوادگی و عاشقانه است و کار بسیار سنگینی است. چون با فرمت جدیدی در این ژانر ساخته خواهد شد ، گمان می رود که سریال «دل» به قلم بابک و میثم کایدان و تهیه کنندگی ایرج محمدی و کارگردانی منوچهر هادی در ۲۸ قسمت برای شبکه نمایش خانگی تولید خواهد شد.»

در بخشی از خلاصه سریال دل آمده است:
جهان (دل) جهان ناشناخته ای است، از تاریکی و نور تا کینه و بخشش و از عشق و تنفر تا شوق وصال و حسرت و جدایی در آن رفت و آمد می کنند و گاه «دل»  را تصاحب می کنند و. . .

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به