جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
این ۱۰ عبارت را هرگز در مرورگر گوگل سرچ نکنید!

این ۱۰ عبارت را هرگز در مرورگر گوگل سرچ نکنید!

گوگل یکی از بزرگترین موتورهای جستجوی قوی است که می تواند در زمینه های مختلفی اطلاعاتی دقیق در اختیار شما قرار دهد اما در مواردی دیده شده است که گوگل اطلاعات نادرستی را در اختیار کاربران قرار داده است و موجب گمراهی آنان شده است که در ادامه به برخی از این موارد اشاره خواهیم کرد.

۱- نشانه و علائم بیماری ها:

این موضوع برای بیشتر ما پیش آمده است که نشانه هایی از بیماری ها را در گوگل جست و جو می کنیم این کار شما را دچار خطا می کند و اطلاعات دقیقی در این مورد در اختیارتان قرار نمی دهد، جستجوی بیماری ها و اطلاعات غلط باعث تخریب روحیه بیمار و افسردگی شدید او میشود پس قبل از جستجوی بیماری به پزشک متخصص مراجعه کنید.

۲- فعالیت های مجرمانه:

برخی از افراد به دنبال کارهای مجرمانه هستند و در رابطه با آن عنوان های مختلفی را در گوگل سرچ می کنند این کنجکاوی می تواند شما را به خطر بیاندازد، کوکی ها گوگل و ذخیره اطلاعات شما ممکن است برای آینده کاری شما مشکل ساز شود و زندگی شما رو مختل کند.

۳- بیماری سرطان:

سرطان می تواند نشانه های مختلفی داشته باشد که باید توسط پزشک و با انجام آزمایشات مختلف تشخیص داده شود سرچ کردن نشانه های بیماری سرطان  شما را دچار تنش و اشتباه می کند، ممکن است علائم ذکر شده در نتایج به دست آمده با بیماری دیگری مشابه شود و باعث گمراهی شما شود.

بیشتر بخوانید
دلایل شکست استارتاپ ها چیست؟

۴- آلودگی با موجود ساس:

ساس موجودی است که آلودگی های مختلفی را منتشر می کند کسب اطلاع از این موضوع با استفاده از گوگل می تواند آشفتگی و ترس در شما ایجاد کند، خارش بدن، احساس ساس در بدن و اطراف شما باعث درگیری شدید ذهنی و وسواس روحی میشود.

۵- مشکلات پوستی:

بیماری و مشکلات پوستی مختلفی می تواند در افراد وجود داشته باشد که برخی از آنها بسیار آزار دهنده هستند و جست و جو اطلاعاتی درباره این بیماری ها ممکن است اطلاعات دقیقی را در اختیارتان قرار ندهد.

۶- اثرات مصرف سیگار بر روی ریه:

تصاویر مختلف و دلخراشی از ریه افرادی که به دلیل مصرف سیگار دچار بیماری های ریوی شده اند وجود دارد دیدن این تصاویر برای شما آزار دهنده است بنابراین از پیگیری این تصاویر در گوگل خودداری کنید و سعی کنید هرچه زودتر سیگار را ترک کنید.

۷- انواع حیوان های خطرناک:

دیدن تصاویر از حیوانات خطرناک و مختلف نیز بسیار آزار دهنده است و مشکلات بی خوابی، بد خوابی و در مواردی کابوس دیدن را برای شما به همراه د ارد، اگر فرزندی کم سن در خانه خود دارید هرگز این مطلب را در گوگل جستجو نکنید.

۸- اسم شخصی:

سرچ کردن اسم شخصی در گوگل می تواند برای شما حریم خصوصی ایجاد کند و شما را با مشکلاتی همراه کند که به حریم شخصی شما مرتبط می شود.

۹- تولد نوزاد:

فیلم های مختلفی از نحوه تولد نوزاد در سایت های مختلف منتشر می شود که برای خانم ها آزار دهنده است و برای زنان باردار موجب دلهره و ترس خواهد شد که بسیار خطرناک است.

بیشتر بخوانید
چرا موبایل های سونی طرفدارانش را از دست داد؟

۱۰- خالی کردن جوش سر سیاه:

این کار در برخی از افراد موجب تحریک بیشتر می شود و باعث می شود تا به پوست خود آسیب وارد کنند بنابراین از دیدن اینگونه فیلم ها خودداری کنید تا روح آرامی داشته باشید.

منبع: اختصاصی واریته

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

شبکه نمایش خانگی

دانلود سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی با لینک مستقیم
254,628
خنجری سالهای دور از خانه
دانلود سریال سالهای دور از خانه با کیفیت عالی و لینک مستقیم
3,406
فیلم رقص روی شیشه مهتاب کرامتی
دانلود سریال رقص روی شیشه با لینک مستقیم و کیفیت عالی
27,812
مغزهای کوچک زنگ‌ زده
دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده با لینک مستقیم
667,783
قسمت دوم دانلود سریال هیولا
دانلود سریال هیولا با کیفیت عالی و لینک مستقیم
134,082