جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
با دست های خود چه کنیم

با دست های خود چه کنیم

یکی از مسائل مهم هنگام عکس گرفتن این است که آدم تکلیفش را با دست‌هایش نمی‌داند! واقعا وقتی می‌خواهیم به صورت تکی یا گروهی عکس بگیریم باید با دست‌های خود چه کار کنیم؟

در این زمینه کارشناسان عکاسی مانند استیو گرانیتس که سابقه ۳۰ ساله عکاسی برای سایت گتی ایمیجر Getty Images دارد و بیشتر هم از چهره‌های معروف عکس می‌گیرد معتقدند که برای خوش عکس بودند به روش آدم‌های شناخته شده عمل کنید و ببیند که آنها در هنگام عکس گرفتن چه حالاتی را به خود می‌گیرند.

البته این حالات به نوع لباسی که به تن دارید نیز بستگی دارد و این گونه نیست که هر موردی را بتوان با هر نوع لباسی تطبیق داد. برای مثال با لباسی که جیب ندارد نمی‌توان عکس با حالت دست در جیب گرفت! در ادامه‌ی مطلب، چند نکته درباره‌ی تکلیف دست‌ها در موقع عکس گرفتن گفته شده است. که با واریته این نکات را بخوانید.

دست به کمر بایستید

با دست های خود چه کنیم

این حالت، حالتی کلاسیک است و تقریبا با هر لباسی که پوشیده باشید مطابقت دارد. یک دست‌ خود را به کمر بزنید و شانه‌های خود را بیندازید. حتی می‌توانید برای ایجاد تنوع در عکس‌ها، از هر دو دست خود در موقعیت‌های متفاوت استفاده کنید و به نوعی تقارن به وجود آورید. عکس‌هایی که با این روش گرفته می‌شود، حالت مورد علاقه‌ی بسیاری از چهره‌های معروف فشن در دنیا است.

دست‌ها را آویزان کنید و کمی رو به سمت عقب مایل شوید

 

با دست های خود چه کنیم

 

برای عکس گرفتن در این حالت، یکی از پاها را در جلوی پای دیگر بگذارید و با زاویه‌ی اندکی به سمت عقب مایل شوید و شانه‌های خود را رو به پایین بدهید. اگر دوست داشتید، می‌توانید یکی از دست‌های خود را در این حالت به کمر بزنید و دست دیگر را به شکل آویزان نگه دارید. این حالت، شما را قد بلند و اندامی نشان می‌دهد و در عین حال تصویری زیبا از شما به ثبت می‌رسد.

 

دست‌های خود را در جیب شلوار فرو کنید 

با دست های خود چه کنیم

 

دست‌های خود را از ناحیه آرنج کمی خم کنید و آنها را در جیب شلوار خود فرو ببرید. این حالت برای بیشتر عکس‌ها خوب است. فقط یادتان باشد که دست‌ها را نباید زیاد در جیب‌های شلوار فرو برد چون در غیر این صورت در شلوار شما حالت برآمدگی ایجاد می‌شود. حالا می‌توانید کمی به هر سمتی که دوست داشتید خم شوید یا هر ژست دیگری که دلتان خواست بگیرید.

دسته ها:
برچسب ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

شبکه نمایش خانگی

دانلود سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی با لینک مستقیم
259,829
قسمت دوم دانلود سریال هیولا
دانلود سریال هیولا با کیفیت عالی و لینک مستقیم
162,975
خنجری سالهای دور از خانه
دانلود سریال سالهای دور از خانه با کیفیت عالی و لینک مستقیم
3,897
فیلم رقص روی شیشه مهتاب کرامتی
دانلود سریال رقص روی شیشه با لینک مستقیم و کیفیت عالی
29,477
مغزهای کوچک زنگ‌ زده
دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده با لینک مستقیم
687,326