جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
نحوه‌ی نشستن شما از شخصیت‌تان می‌گوید

نحوه‌ی نشستن شما از شخصیت‌تان می‌گوید

حالات مختلف بدن می‌تواند اطلاعات زیادی درباره‌ی شما به دیگران بدهند. ممکن است کارهای زیادی را بدون اینکه بدانید انجام دهید؛ چنین کارهایی که بدون آگاهی و به طور غریزی انجام می‌شوند می توانند شخصیت، احساسات درونی و ترس‌های ما و چیزهایی که ممکن است از چشم بقیه مخفی باشد را نشان دهند. برای مثال، نحوه‌ی نشستن شما می‌تواند نکات زیادی از شخصیت درونی شما برملا کند. در این مقاله می‌توانید با توجه به اینکه کدام شکل نحوه‌ی نشستن‌تان را نشان می‌دهد، نتایج جالب تست را بخوانید.

 

زانوها را به هم چسبانده و پاها را از هم جدا می‌کنید

نحوه‌ی نشستن شما از شخصیت‌تان می‌گوید

شما خلاق و جذاب هستید اما در درون شخصیتی کودکانه دارید. شما قادر هستید به آسانی چندین کار را با هم انجام دهید اما تمرکز کردن روی یک کار برای مدت طولانی برایتان سخت است. علی‌رغم اینکه اغلب، قبل از فکر‌کردن صحبت می‌کنید، مردم با شما احساس راحتی می‌کنند. شما ترجیح می‌دهید مشکلات را دست کم بگیرید و اعتقاد دارید مشکلات خودشان حل می‌شوند. اگر این اتفاق نیافتد، شما مسؤولیت آن را به عهده‌ی فرد دیگری می‌گذارید تا بیش از این وقت خود را برای یک موضوع تلف نکنید.

 

پا روی پا می‌اندازید

 

شما خستگی ناپذیر و رویاپرداز هستید و قوه‌ی تخیل قوی‌ای دارید. ذهن شما پر از ایده‌های نو است که اغلب مورد استقبال اطرافیان‌تان قرار می‌گیرد. افرادی مثل شما «گل سر سبد» خطاب می‌شوند. شما از روزمرگی بیزارید و به سفر و یادگیری موضوعات جدید علاقه دارید. تصمیم‌گیری برایتان آسان است؛ حالا این تصمیم‌گیری می‌تواند درباره‌ی مو، شغل، شریک زندگی  یا محل سکونت‌تان باشد. شما وقت خود را برای کارهایی که باعث خوشحالی‌تان نمی‌شوند تلف نمی‌کنید.

 

پاها را به هم چسبانده و زانوها را از هم باز می‌کنید

نحوه‌ی نشستن شما از شخصیت‌تان می‌گوید

شما قبل از هر انتخابی همه چیز را بررسی می‌کنید زیرا تمایل دارید همه‌چیز بدون نقص پیش برود. شما وسواس زیادی دارید اما در عین حال کمی بی‌نظم هستید. البته همین بی‌نظمی هم برای خودش منطقی دارد و در آن هرچیزی جای خودش را دارد. شما نمی‌توانید روی یک موضوع خاص تمرکز کنید و هنگام صحبت‌کردن به سادگی از بحث منحرف می‌شوید. افراد ممکن است شما را متکبر بدانند زیرا اغلب توجه نمی‌کنید فرد مقابلتان چه می‌گوید.

 

پاها را موازی هم قرار می‌دهید

 

شما تمایلی به ابراز احساسات در جمع ندارید. به عقیده‌ی شما این یک مساله‌ی خصوصی است و نباید در جمع انجام شود. اگر وزن خود را روی پاهایتان می‌اندازید فردی هستید که با ابراز احساسات مشکلی ندارد اما برای هرچیزی مرزی قائل می‌شوید و به همه چیز موشکافانه می‌نگرید. اگر هنگام نشستن وزن خود را روی پاهایتان نمی‌اندازید فردی هستید که احتمالا در برقراری ارتباط با مشکل مواجه می‌شوید. شما به سادگی ناراحت می‌شوید همیشه آماده‌ی رویارویی با جهان هستید.

 

پاهای خود را به یک طرف متمایل می‌کنید

نحوه‌ی نشستن شما از شخصیت‌تان می‌گوید

شما هیچ‌وقت عجله ندارید و ترجیح می‌دهید هرکاری در وقت مناسب خود انجام شود. شما لجباز و با‌اراده هستید و هیچ‌وقت در نیمه‌ی راه تسلیم نمی‌شوید. شما به ظاهر خود توجه می‌کنید و همیشه تلاش می‌کنید که به بهترین شکل ممکن به نظر برسید. با این حال، این باعث افزایش اعتماد به نفس شما نمی‌شود. به‌علاوه بسیار آسیب‌پذیر هستید و به سختی انتقاد می‌پذیرید.

بیشتر بخوانید
کاهش وزن فوق العاده در ابتدای صبح!
دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

شبکه نمایش خانگی

دانلود سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی با لینک مستقیم
259,834
قسمت دوم دانلود سریال هیولا
دانلود سریال هیولا با کیفیت عالی و لینک مستقیم
162,998
خنجری سالهای دور از خانه
دانلود سریال سالهای دور از خانه با کیفیت عالی و لینک مستقیم
3,897
فیلم رقص روی شیشه مهتاب کرامتی
دانلود سریال رقص روی شیشه با لینک مستقیم و کیفیت عالی
29,478
مغزهای کوچک زنگ‌ زده
دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده با لینک مستقیم
687,335