جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

درباره ما

با پیچیده تر شدن نیاز های انسان و شیوه زندگی او،نیاز های سمعی و بصری آن نیز دستخوش تغییرات گوناگون قرار گرفته و شاهد پیدایش ژانرها و سبک های نوینی بوده ایم که هرکدام به نحوی تاثیرات خود را بر مخاطبین این عرصه گذاشته است که پی بردن به آنها و بررسی تخصصی این سبک ها خالی از لطف نیست.

تلاش برای ایجاد ارتباط اثر بخش با علاقمندان عرصه های گوناگون حرفه ای جدیدی از دنیای رسانه است که از قرن بیستم ظهور چشمگیری داشته و هر روز شکل حرفه ای تری از آن را شاهد هستیم ، بی شک برای معرفی این بخش از هنر به جامعه علاقمند به رسانه های پویا و ارتباطات فراگیر نیازمندیم.

پرسانه فرهنگی هنری «واریته» در مورخ دوشنبه هجدهم بهمن ماه یک هزار و سیصد و نود وپنج (۱۳۹۵/۱۱/۱۸) با حضور فعالین رسانه و خُبرگان هنر موسیقی و سینما افتتاح گردید و شروع به خدمت گزاری به علاقمندان این عرصه نمود.

این پایگاه خبری با محور توسعه فرهنگ موسیقی و ترویج هنرِ موسیقی اصیل ایرانی ، ترویج هنرهای نمایشی و نگاهی بر آثار سینما و تلوزیون قصد دارد به فعالیت های رسانه ای اعم از : نقد و بررسی آثار ، رونمایی آثار هنری ،پوشش خبری کنسرت ها،پوشش خبری آلبوم های در حال انتشار ،پوشش تصویری هنر های نمایشی و تئاتر ، پوشش خبری اخبار جدید سینما ، نگاهی بر پشت صحنه سینما و مصاحبه با اهالی فرهنگ و هنر بپردازد.

لازم به ذکر است که رسانه فرهنگی هنری «واریته» بطور مستقل از هرگونه احزاب و گروهی شروع به فعالیت کرده و وابسته به هیچ حزب و گروه اعم از سیاسی و غیر سیاسی نیست.

تلاش شبانه روزی ما برای ارتقاء فرهنگ هنر هفت گانه کشور عزیزمان و رفع نیاز های علاقمندان در این وادی می باشد امیدواریم به عنوان عضو کوچکی در این عرصه نقش خود را به درستی ایفا کنیم و از اینکه خدمتگزار شما هستیم به خود میبالیم.

سینما و تلویزیون

پایان فیلمبرداری «گل نساء» اولین فیلم بلند داستانی «ستار چمنی‌گل»
پایان فیلمبرداری «گل نساء» اولین فیلم بلند داستانی «ستار چمنی‌گل»
92
با حضور تعدادی از سینماگران کشور کارگاه‌های آموزش حرفه‌ای سنقر و کلیایی برگزار شد
78
تورج اصلانی سینمای ایران
تورج اصلانی جایزه ویژه جشنواره بین‌‌‌المللی فیلم «دهوک» را گرفت
32
جشنواره فیلم مستقل
ششمین جشنواره فیلم مستقل «خورشید» در بندرعباس
44
جشنواره فیلم خورشید
ششمین جشنواره فیلم مستقل خورشید
38