جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

شمع متولدین بهمن را بهمن فرمان آرا خاموش کرد

شمع متولدین بهمن را بهمن فرمان آرا خاموش کرد

به منظور تکریم از اهالی هنر نمایش، تماشاخانه پالیز در اقدامی ارزشمند سالگرد تولد تعدادی از هنرمندان متولد بهمن را جشن گرفت.

در این مراسم که در حاشیه نمایش حرفه ای و با حضور چهره های سرشناسی از جمله احمد مسجد جامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران، دکتر حسام الدین علامه مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت، فیض الله عرب سرخی، حسین پاکدل، لادن مستوفی، شیرین یزدان بخش، حمیدرضا نعیمی، آرش عباسی و… در ۳۰ بهمن ماه  برگزار شد، رضا کیانیان در سخنانی کوتاهی گفت: امروز با همکاری تماشاخانه پالیز قرار است از تعدادی از متولدان بهمن ماه تجلیل شود. وی افزود:

در بررسی های ما تعداد زیادی از هنرمندان در بهمن ماه متولد شدند و تلاش کردیم از بین آنها تعدادی از پیشکسوتان و تعدادی از جوانان را برای تجلیل دعوت کنیم.

در ادامه از هنرمندانی چون بهمن فرمان آرا، اکبر زنجان پور، سیف اله صمدیان، مجید میر فخرایی، ساعد مشکی، رویا نونهالی، محمد ساربان، زهرا صبری، کورش نریمانی، آزاده انصاری، محمد حیدری، محمد صادق ملک به مناسبت سالروز تولدشان تجلیل شدند.

از نکات قابل توجه این مراسم نیز توجه به روزنامه نگاران و قدردانی از فهمیه پناه آذر به عنوان روزنامه نگار متولد بهمن ماه بود.

این مراسم با اهدای هدایایی از سوی شرکت شاتل و الارو  و فوت کردن شمع تولد از سوی بهمن فرمان آرا ادامه یافت.در پایان مراسم هنرمندان پس از گرفتن عکس یادگاری، در برنامه ضیافتی که به این منظور برپا شده بود، شرکت کردند.گفتنی است رضا بوران و مجید مظفری از جمله متولدان بهمن ماهی دعوت شده در این مراسم بودند که در جلسه حضور نداشتند.

ورود به سایت دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

اعلام کردن به
avatar

سینما و تلویزیون

پایان فیلمبرداری «گل نساء» اولین فیلم بلند داستانی «ستار چمنی‌گل»
پایان فیلمبرداری «گل نساء» اولین فیلم بلند داستانی «ستار چمنی‌گل»
92
با حضور تعدادی از سینماگران کشور کارگاه‌های آموزش حرفه‌ای سنقر و کلیایی برگزار شد
78
تورج اصلانی سینمای ایران
تورج اصلانی جایزه ویژه جشنواره بین‌‌‌المللی فیلم «دهوک» را گرفت
32
جشنواره فیلم مستقل
ششمین جشنواره فیلم مستقل «خورشید» در بندرعباس
44
جشنواره فیلم خورشید
ششمین جشنواره فیلم مستقل خورشید
38