جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

داستان سریال عاشقانه

آیا فصل دوم سریال عاشقانه ساخته می شود ؟

بعد از پایان پخش  فصل اول سریال عاشقانه، خبرهایی درباره ساخت فصل دوم منتشر شد اما منوچهر هادی (کارگردان این سریال) اعلام کرد که ساخت فصل دوم سریال منتفی شده است.

هادی در اینستاگرام خود نوشت: عاشقانه یک فصل بوده و تمام شده. چیز ناتمامی وجود نداره. به دلیل استقبال بی‌سابقه در نمایش خانگی درخواست ادامه کار در فصل دیگری شده که از ابتدا در برنامه کاری من نبوده و من هم قطعا تعهد به پروژه‌های دیگری داشتم و هم اکنون در یکی از آنها به مدت ده ماه مشغولم. بعضی دوستان طلبکارن و معترض که چرا کار رو رها کردی؟ اینطور نیست عزیزانم. هنوز هم تهیه‌کننده فعلی و سرمایه‌گذاران با بنده برای ادامه کار مذاکره جدی منوط به قرارداد مکتوب انجام نداده‌اند. امید که مشکلات تهیه‌کنندگان و سرمایه‌گذاران برطرف بشه و پس از مذاکرات نهایی و قطعی کار شروع بشه.

گیسو در پایان سریال عاشقانه

مهدی گلستانه تهیه کننده «سریال عاشقانه» درباره تولید فصل دوم این سریال گفت: «برای تولید فصل دوم سریال «عاشقانه» صحبت هایی شده است و قرار است اتفاق هایی بیفتد که جزئیات آن در جلسه ای که یک شنبه یا دوشنبه هفته آینده برگزار می شود مشخص خواهد شد.گروهی که ما با هم در ارتباط هستیم اعم از کارگردان، سرمایه گذار و دیگر عوامل قرار نیست امسال اقدامی برای تولید فصل دو داشته باشد. حتی پروانه ساخت فصل دوم سریال نیز صادر نشده است و باید دید ساخت فصل دوم به چه زمانی خواهد افتاد.»

اما منوچهر هادی کارگردان اثر گفته است : ۱۰ پیشنهاد برای ساخت «عاشقانه » دارم ولی ترجیح می‌دهم که آن را کار نکنم و یک قصه دیگر کار کنم ‌و اگر قبول کنم که کار کنم باید فیلمنامه درست در اختیار داشته باشم. همه بازیگرهای «عاشقانه» هم موافق هستند و گفته‌اند من باشم، هستند.

این تهیه کننده در پایان از ساخت یک سریال در تلویزیون و همچنین یک سریال ۳۶ قسمتی در شبکه نمایش خانگی خبر داد و حال باید دید که فصل دوم سریال عاشقانه ساخته خواهد شد یا خیر .

منبع: واریته

ورود به سایت دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به