جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

کنسرت شهاب مظفری در تهران

کنسرت شهاب مظفری در تهران برگزار شد

شهاب مظفرى خواننده ى پر احساس و محبوب این روز ها که به تازگى توانسته فضای برگزارى کنسرت را تجربه کند در سه شنبه ١۴ شهریور ماه ١٣٩۶ به روى صحنه رفت و یک شب خاطره انگیز برگ زرینى در کارنامه کارى خود و خاطره هوادارانش ثبت کرد.

اجراى شهاب مظفرى، با استقبال فوق العاده اى از هواداران مواجه شد ، علاقمندانی که نه تنها قبل از کنسرت و با خرید بلیت بلکه با هم صدایى و شور و انرژى بى نظیر خود شهاب را در یکى از نخستین اجراهاى خود شگفته زده کردند.

کنسرت شهاب مظفری در تهران

مظفرى براى طرفدارانش قطعاتی از نظیر قسم، معذرت، همش سى سالمه و … را اجرا کرد؛آهنگ هایى که شنیدنشان براى حاضرین در سالن خالى از لطف نبود که با استقبال حاضران در سالن میلاد روبرو شد.

کنسرت شهاب مظفری در تهران

جدایی کسرى خدیور از گروه بابک جهانبخش و پیوستن به گروه ارکستر شهاب مظفری گواهى بر این مسئله است که شهاب مظفرى با دقت و وسواس خاصى همکاران خود را انتخاب کرده است؛ کسرى خدیور که در اولین کنسرت شهاب مظفری حضورنداشت با اجراى فوق العاده ى ویلن و کمانچه توانست بارها هواداران را به وجد بیاورد و کمک بزرگى به انتقال درست احساس شهاب به هواداران خود کند.

کنسرت شهاب مظفری در تهران

از اعضاى دیگر گروه نوازندگان شهاب مظفرى میتوان به : مهدى فردى (رهبر ارکستر و نوازنده کیبورد)،امین قومى نژاد (درامز)، مجید قدیانى(کیبورد)، نوید چراغى(پرکاشن)، رضا معروف(پرکاشن)، امید فرهودنیا(گیتار باس) و علیرضا ثنایى (گیتار الکتریک و اسپانیش) اشاره کرد.

کنسرت شهاب مظفری در تهران

نفیسه روشن، سعید سال افزون و چندی دیگر از هنرمندان نیز به عنوان میهمان ویژه در این کنسرت حضور بهم رساندند.

لازم به ذکر است این کنسرت به همت و اراده شرکت آراد کنسرت (www.Aradconcert.com) با مدیریت میلاد ماهان راد در کنسرت سالن میلاد واقع در محل دائمى نمایشگاه بین المللى تهران برگزار شد.

 

منبع: واریته

ورود به سایت دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

اعلام کردن به
avatar

سینما و تلویزیون

پایان فیلمبرداری «گل نساء» اولین فیلم بلند داستانی «ستار چمنی‌گل»
پایان فیلمبرداری «گل نساء» اولین فیلم بلند داستانی «ستار چمنی‌گل»
92
با حضور تعدادی از سینماگران کشور کارگاه‌های آموزش حرفه‌ای سنقر و کلیایی برگزار شد
78
تورج اصلانی سینمای ایران
تورج اصلانی جایزه ویژه جشنواره بین‌‌‌المللی فیلم «دهوک» را گرفت
32
جشنواره فیلم مستقل
ششمین جشنواره فیلم مستقل «خورشید» در بندرعباس
46
جشنواره فیلم خورشید
ششمین جشنواره فیلم مستقل خورشید
38