جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

New discovery BAFTA Award

کشف جدید بفتا

بی شک یکی از جذاب ترین جوایز از میان سری جایزه های هر ساله ی بفتا برای سینما دوستان جایزه ستاره ی نوظهور بفتا یا همان«EE Rising Star» خواهد بود.جایزه ای که هر ساله به استعداد های نوظهوری داده می شود که در نقش های خود می درخشند و بدون شک آینده ی درخشانی در انتظار دوران حرفه ای آن ها خواهد بود.

این جایزه در بفتای ۲۰۱۷ به تام هالند (Tom holland) ، هنرپیشه ی با استعداد انگلیسی رسید.اون که با درخشش خود در فیلم هایی همچون Captain America و The Impossible نظر ها را به سمت خود جلب کرده بود توانست امسال جایزه جذاب بفتا را از دست رقبای سر سختش بیرون بکشد. روث نیگا، لایا کوستا، آنیا تیلور- جوی و لوکاس هجز دیگر کاندید های این بخش بودند که در کورس رقابت با هالند قافله را باختند.

او که اکنون تنها ۲۰ سال سن دارد فعالیت های هنری خود را از سال ۲۰۰۸ آغاز کرد و در میان زمینه های مختلف کاری علاوه بر بازیگری، در صدا پیشگی نیز دارای تجربیاتی می باشد.

بی تردید این جایزه شروع بسیار خوبی برای دوران کاری حرفه ای تام هالند آینده دار خواهد بود و همچون تام هاردی، جیمز مک آوی و سایر بزرگان که سال های قبل برنده ی این جایزه شده اند ، می توان ظهور یک ستاره ی دیگر در دنیای هنرپیشگی را انتظار کشید.

 

 

هم چنین قرار است هالند در سال های بعد با فیلم های Spider – man: Homecoming و Avengers: Infinity War  به پرده های سینما باز گردد.

 

ورود به سایت دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

اعلام کردن به
avatar
wpDiscuz

سینما و تلویزیون

پایان فیلمبرداری «گل نساء» اولین فیلم بلند داستانی «ستار چمنی‌گل»
پایان فیلمبرداری «گل نساء» اولین فیلم بلند داستانی «ستار چمنی‌گل»
58
با حضور تعدادی از سینماگران کشور کارگاه‌های آموزش حرفه‌ای سنقر و کلیایی برگزار شد
50
تورج اصلانی سینمای ایران
تورج اصلانی جایزه ویژه جشنواره بین‌‌‌المللی فیلم «دهوک» را گرفت
21
جشنواره فیلم مستقل
ششمین جشنواره فیلم مستقل «خورشید» در بندرعباس
30
جشنواره فیلم خورشید
ششمین جشنواره فیلم مستقل خورشید
30