جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

رونمایی آبی از کاغذ رنگی در اصفهان

رونمایی آبی از کاغذ رنگی در اصفهان

مراسم رونمایی و جشن امضای آلبوم تصویری «آبی» کاری از گروه موسیقی «کاغذ رنگی» به سرپرستی «شهریار بلوچستانی» و به تهیه‌کنندگی «صدرالدین حسین‌خانی» در هنرسرای «خورشید» در اصفهان برگزار می‌شود.
آلبوم تصویری «آبی» کاری از گروه موسیقی «کاغذ رنگی» برنده لوح تقدیر و تندیس جشنواره بین‌المللی موسیقی «پرخولی» Perkhuli و فولکلور آرت Folk Art سال ۲۰۱۷ گرجستان؛ به سرپرستی «شهریار بلوچستانی» نوازنده و خواننده اصفهانی و با مدیریت «مرجان کیانی» و به تهیه‌کنندگی «صدرالدین حسین‌خانی» مدیر شرکت موسیقی «ایران گام»؛ که توسط مؤسسه پخش «هنر شهر» در سراسر کشور منتشر شد و در اختیار علاقمندان به موسیقی قرار گرفت، مراسم رونمایی و جشن امضای این اثر موسیقیایی با حضور تعدادی از هنرمندان سرشناس موسیقی، سینما و تئاتر در ساعت ۲۱ روز پنجشنبه ۵ مرداد ماه جاری در هنرسرای «خورشید» در شهر اصفهان برگزار می‌شود.
هنرسرای «خورشید» در شهر اصفهان در خیابان کاوه، پل شهید چمران، جنب شهرداری منطقه ۷ واقع شده است و حضور برای عموم علاقه‌مندان در این مراسم رونمایی و جشن امضاء آزاد است.

آلبوم تصویری «آبی» قطعات و اشعاری از بزرگان موسیقی، شعر و ادبیات کشور را در خود جای داده است، از جمله؛ ۱ـ «جلوه‌ گل»، آهنگ: مهندس همایون خرم، شعر: تورج نگهبان، ۲ـ «مجنون»، موسیقی: انوشیروان روحانی، ۳ـ «دل از دستم رفته برون»، شعر: معینی کرمانشاهی، موسیقی: مجید وفادار، ۴ـ «ایران»، موسیقی: علینقی وزیری، شعر: پرویز ایرانپور، ۵ـ «تکنوازی»، ۶ـ «سرگشته»، موسیقی: همایون خرم، شعر: هوشنگ ابتهاج، ۷ـ «شب مهتاب»، شعر و موسیقی: علی اکبر شیدا، ۸ـ «ماه غلام»، شعر: فروغی بسطامی، موسیقی: علی اکبر شیدا و ۹ ـ «وطن»، شعر: بیژن ترقی، موسیقی: موسیو لومر، که با صدای کودکان این سرزمین به سرپرستی «شهریار بلوچستانی» دوباره اجرا شده است.

اعضای گروه «کاغذ رنگی» در آلبوم تصویری آبی عبارتند از: شهریار بلوچستانی ـ سرپرست و مدیر هنری، مرجان کیانی ـ مدیر گروه، نوازندگان: بامداد شفیعیان، آرش رحیمی، علیرضا خسروی، محمد متین امامی، رادمهر ایرجی، بهراد مؤمنی، کمند طاهرزاده، متین جانقربان، بردیا بلوچستانی، بردیا رحیمی‌مقدم، آنیتا اعلمی هرندی و سپهر باقری و خواننده‌گان: پویا موحدیان عطار، محمد عرفان شمس‌نیا، عارف آدم‌زاده، پانیذ پاکروان و همخوان: ایمان علاقه‌بند.
آلبوم تصویری «آبی» در استودیو شهر، استودیو کرمزاده، استودیو آواهنگ و هنر زنده‌رود ضبط شده و طراحی صحنه و کارگردانی آن توسط «حوری خانبانی» انجام شده است. عکس روی جلد این اثر موسیقایی از «فریبرز علاقه‌بند»، طراحی و گرافیک آن را «سحر بنیادی» و مدیر اجرایی آن را نیز «مهدی بشکوفه» برعهده داشته است.

ورود به سایت دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

اعلام کردن به
avatar
wpDiscuz

سینما و تلویزیون

پایان فیلمبرداری «گل نساء» اولین فیلم بلند داستانی «ستار چمنی‌گل»
پایان فیلمبرداری «گل نساء» اولین فیلم بلند داستانی «ستار چمنی‌گل»
71
با حضور تعدادی از سینماگران کشور کارگاه‌های آموزش حرفه‌ای سنقر و کلیایی برگزار شد
62
تورج اصلانی سینمای ایران
تورج اصلانی جایزه ویژه جشنواره بین‌‌‌المللی فیلم «دهوک» را گرفت
27
جشنواره فیلم مستقل
ششمین جشنواره فیلم مستقل «خورشید» در بندرعباس
36
جشنواره فیلم خورشید
ششمین جشنواره فیلم مستقل خورشید
32