جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فیلم ترمیناتور

بازگشت «ترمیناتور» به سینما

فیلم «ترمیناتور۲: روز داوری» بعد از ۲۶ سال در قالب سه بعدی در سینما اکران می‌شود.

فیلم «ترمیناتور ۲: روز داوری» به عنوان اولین فیلم سه بعدی با بازی «آرنولد شوارتزنگر» از تاریخ ۲۵ اوت توسط کمپانی «Distrib Films» در سینماهای آمریکا به روی پرده می‌رود.

فیلم «ترمیناتور ۲: روز داوری» ساخته «جیمز کمرون» و با بازی «آرنولد شوارتزنگر» که یکی از پرآوازه‌ترین فیلم‌های دهه ۹۰ سینمای جهان محسوب می‌شود انقلابی در عرصه جلوه‌های بصری کامپیوتری در سینمای جهان ایجاد کرد و موفق به کسب دو جایزه اسکار بهترین جلوه‌های ویژه و گرافیک کامپیوتری و بهترین جلوه‌های ویژه صوتی و تصویری شد.

این فیلم با هزینه تولید بیش از ۱۰۰ میلیون دلار پرهزینه‌ترین فیلم سینما در زمان خود بود.

فیلم ترمیناتور

این فیلم اکشن و علمی-تخیلی که در زمان اکران خود به فروش بالغ بر ۵۰۰ میلیون دلار دست یافت حالا با بازسازی در فرمت سه بعدی اولین نمایش جهانی خود را در بخش کلاسیک جشنواره برلین تجربه کرد و چندی دیگر به صورت عمومی در  آمریکا اکران می‌شود.

«کمرون» در سال ۱۹۸۴ با ساخت فیلم «ترمیناتور» توانست «آرنولد شوارتزنگر Arnold Schwarzenegger»، قهرمان پرورش اندام اتریشی را به یک سوپر استار هالیوودی تبدیل کند و در سال ۱۹۹۱ نیز با ساخت قسمت دوم با عنوان «ترمیناتور ۲: روز داوری» این فیلم را به یک مجموعه موفق هالیوودی تبدیل و عنوان کرد که داستان خود را در قالب این دو قسمت تمام کرده است.

وی در سال ۲۰۰۳ ساخت فیلم «ترمیناتور: ظهور ماشین‌ها» و در سال ۲۰۰۹ «ترمیناتور: رستگاری» را به دلیل شایسته ندانستن آنها به عنوان دنباله رسمی این سری فیلم تایید نکرد.

«ترمیناتور: پیدایش» به کارگردانی «آلن تیلور» با بودجه ۱۷۰ میلیون دلاری در سال ۲۰۱۵ ساخته شده که در آن علاوه بر «آرنولد» ۶۷ ساله در نقش اصلی، «امیلیا کلارک»، «جیسون کلارک» و «جان کورتنی» نیز ایفای نقش می‌کردند و «جیمز کمرون» نیز این فیلم را دنباله ارزشمند و رسمی این مجموعه فیلم معرفی کرد.

ورود به سایت دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

اعلام کردن به
avatar

سینما و تلویزیون

پایان فیلمبرداری «گل نساء» اولین فیلم بلند داستانی «ستار چمنی‌گل»
پایان فیلمبرداری «گل نساء» اولین فیلم بلند داستانی «ستار چمنی‌گل»
92
با حضور تعدادی از سینماگران کشور کارگاه‌های آموزش حرفه‌ای سنقر و کلیایی برگزار شد
79
تورج اصلانی سینمای ایران
تورج اصلانی جایزه ویژه جشنواره بین‌‌‌المللی فیلم «دهوک» را گرفت
32
جشنواره فیلم مستقل
ششمین جشنواره فیلم مستقل «خورشید» در بندرعباس
47
جشنواره فیلم خورشید
ششمین جشنواره فیلم مستقل خورشید
38