جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

گردشگری در ایران

رشد قابل توجه گردشگران سوییسی به ایران

امسال نسبت به ۶ ماهه اول سال گذشته ورود گردشگران سوییسی به ایران افزایش قابل توجهی داشته و به بیش از۴۰ درصد افزایش یافته است .

«علی بافرنعمتی» مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث فرهنگی در حاشیه روز های آخر نمایشگاه بین المللی گردشگری با همتای خود در هیئت سوییسی دیدار کرد و ضمن اعلام خبر افزایش ۴۰ درصدی گردشگران سوییس به ایران افزود که همکاری های مشترک در زمینه تبادل کارآموزی،تحصیل دانشجویان ، اشتغال زایی ،توسعه مراکز پذیرایی و اقامتی باید مستمر و مفید باشد.

نعمتی افزود :«سوییس می‌تواند با اعطای بورسیه‌هایی به دانشجویان ایرانی یا با فراهم کردن زمینه آموزش ضمن‌خدمت و کاربردی برای گروهی از شاغلان و مدیران مربوط، گام مثبتی برای تبادل و انتقال تجارب در این امر بردارد.»

مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث فرهنگی همچنین از آمادگی ایران برای برگزاری تور آشناسازی خبرنگاران و تورگردانان موثر سوییسی برای بازدید از ایران و تنوع گردشگری کشور خبر داد.

مدیر بخش بازارهای نوظهور سازمان گردشگری سوییس هم با تاکید بر افزایش تعداد گردشگران سوییسی در ایران گفت که استقرار صدور ویزای بدو ورود و بهبود چهره بین‌المللی ایران در سه سال اخیر در این رویداد موثر و بی نظیر بوده است.

فدریکو سوماروگا ضمن اعلام آمادگی برای انتقال تجارب گردشگری به ایران در زمینه بازاریابی افزود که ما به شما می‌آموزیم که سوییس شما را چگونه می‌بیند و چگونه باید دیده شوید تا ایران را به‌عنوان مقصد سفرها انتخاب کنند.

 

برچسب ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0

دیدگاه بگذارید

اعلام کردن به
avatar
wpDiscuz